Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka będzie placówką medyczną?

Biedronka wypłaci gotówkę klientom. Wystarczy przynieść puste butelki

2022-03-23 16:06

Biedronka nieśmiało rozwoja system kaucyjny. Nowy system będzie obowiązywał dla 5 piw butelkowych wiodących marek. Już teraz klienci Biedronki mogą zwracać puste butelki zwrotne w 3150 placówkach w całej Polsce. To kolejny krok mający przyczynić się do poprawy stanu środowiska. Rozwiązanie ma na celu upowszechnienie butelek zwrotnych, przy jednoczesnym zwiększeniu wygody dla klientów.

Jak oddać butelki w Biedronce?

Dzięki decyzji sieci 3150 placówek Biedronki stanie się punktami przyjmującymi szklane butelki zwrotne 500 ml po 5 produktach takich jak: Żywiec Jasne Pełne, Warka Classic, Harnaś Jasne Pełne, Namysłow Pils, Kasztelan Niepasteryzowane. Co bardzo istotne, klient aby odzyskać kaucję (50 gr. za butelkę) nie będzie nawet musiał mieć ze sobą dowodu zakupu w postaci rachunku z sieci Biedronka. Kaucję będzie można odzyskać na dwa sposoby. Bez paragonu – wtedy kaucja zostanie wypłacona w formie vouchera na kolejne zakupy w sieci Biedronka (do wykorzystania w ciągu ​100 dni). Z paragonem z sieci Biedronka za oddawane butelki – wtedy kaucja będzie wypłacona gotówką.

Tańczące z promocjami 17.03.2022

- Biedronka prowadzi szereg działań prośrodowiskowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na szerokie udostępnienie i przyjmowanie zwrotnych butelek po piwach dla wybranych produktów. Do zwrotu nie potrzeba nawet dowodu zakupu, w związku z tym liczymy, że klienci przekonają się do tego rozwiązania. Dzięki skali naszej firmy wprowadzamy jeden z najwygodniejszych w Polsce systemów zwrotu butelek zwrotnych 500 ml - komentuje Marta Walkiewicz, odpowiedzialna za ofertę piw w sieci Biedronka.

Sonda
Czy w sklepach powinny być obowiązkowe automaty do zwrotu butelek ze szkła i plastiku jak na Zachodzie?

Przedstawiciele znanej sieci dyskontów podkreślają, że tylko w ubiegłym roku Biedronka sprzedała łącznie aż 71,5 miliona butelek trzech najpopularniejszych piw w ofercie sieci.

Najnowsze