Chcesz się przebadać na covid-19? Tutaj znajdziesz testy antygenowe!

2022-01-27 14:59
Testy na Covid-19
Autor: zdj. ilustracyjne

W wybranych salonikach Kolportera dostępne są szybkie testy na obecność antygenu SARS-CoV-2 . Jest to test do szybkiego, jakościowego wykrywania antygenu N białka koronawirusa 2 (SARS-CoV-2) z próbki wymazu z nosa. Odpowiedni dla wszystkich osób, które podejrzewają, że mogły zakazić się SARS-CoV-2 i tych, którzy chcą się sprawdzić przed kontaktem z innymi.

W salonikach Kolportera dostępny jest test na obecność antygenu SARS-CoV-2 firmy Boson Biotech. – Wielu naszych klientów, w ostatnim czasie, zadawało nam pytania czy w salonikach Kolportera są dostępne testy wykrywające COVID-19 – mówi Patryk Podwysocki z Pionu Handlowego Kolportera.

- Postanowiliśmy je wprowadzić do oferty blisko 100 saloników Kolportera, w których zainteresowanie środkami ochronnymi przeciwko koronawirusowi było największe - dodaje.

Poradnik Zdrowie: szczepienia przeciwko COVID-19

Test w domowych warunkach

– Eksperci twierdzą, że mutacja Omicron, która obecnie dominuje na świecie, jest najbardziej zakaźną formą koronawirusa. Nie zawsze daje ona charakterystyczne objawy zakażenia, dlatego aby mieć pewność, czy nie jesteśmy chorzy i nie narażamy innych na chorobę, warto zrobić szybki test. Oferowany w naszej sieci test jest łatwy do przeprowadzenia w warunkach domowych i co najważniejsze daje wynik zaledwie po 15 minutach – mówi Patryk Podwysocki.

Sonda
Rozdawanie pieniędzy za szczepienia to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze