Testy na Covid-19

i

Autor: zdj. ilustracyjne

Chcesz się przebadać na covid-19? Tutaj znajdziesz testy antygenowe!

2022-01-27 14:59

W wybranych salonikach Kolportera dostępne są szybkie testy na obecność antygenu SARS-CoV-2 . Jest to test do szybkiego, jakościowego wykrywania antygenu N białka koronawirusa 2 (SARS-CoV-2) z próbki wymazu z nosa. Odpowiedni dla wszystkich osób, które podejrzewają, że mogły zakazić się SARS-CoV-2 i tych, którzy chcą się sprawdzić przed kontaktem z innymi.

W salonikach Kolportera dostępny jest test na obecność antygenu SARS-CoV-2 firmy Boson Biotech. – Wielu naszych klientów, w ostatnim czasie, zadawało nam pytania czy w salonikach Kolportera są dostępne testy wykrywające COVID-19 – mówi Patryk Podwysocki z Pionu Handlowego Kolportera.

- Postanowiliśmy je wprowadzić do oferty blisko 100 saloników Kolportera, w których zainteresowanie środkami ochronnymi przeciwko koronawirusowi było największe - dodaje.

Poradnik Zdrowie: szczepienia przeciwko COVID-19

Test w domowych warunkach

– Eksperci twierdzą, że mutacja Omicron, która obecnie dominuje na świecie, jest najbardziej zakaźną formą koronawirusa. Nie zawsze daje ona charakterystyczne objawy zakażenia, dlatego aby mieć pewność, czy nie jesteśmy chorzy i nie narażamy innych na chorobę, warto zrobić szybki test. Oferowany w naszej sieci test jest łatwy do przeprowadzenia w warunkach domowych i co najważniejsze daje wynik zaledwie po 15 minutach – mówi Patryk Podwysocki.

Sonda
Rozdawanie pieniędzy za szczepienia to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze