tak mieszka Edyta Górniak

i

Autor: GRAFIKA SE Piotr Serocki

Tak mieszka Edyta Górniak. Wygląd domu może was zaskoczyć

2021-03-14 8:58

Już kilka miesięcy temu Edyta Górniak postanowiła przenieść się w Tatry i zamieszkać w domu z widokiem na Giewont. Początkowo wiedziona przyzwyczajeniem jedynie go wynajmowała. Robiła tak już w przeszłości w innych miejscach. Piosenkarka uznała jednak po pewnym czasie, że polskie góry są miejscem, w którym chce się zatrzymać na dłużej. Dlatego postanowiła kupić tam nieruchomość. Jak teraz mieszka Edyta Górniak?

W dobie pandemii koronawirusa gwiazda estrady, Edyta Górniak postanowiła na jakiś czas odciąć się od życia w wielkiej metropolii. Dlatego jeszcze w połowie zeszłego roku zdecydowała się na wynajęcie domu w polskich górach. Początkowo zarówno ona, jak i jej bliscy zakładali zapewne, że będzie to tylko kolejny przystanek w jej życiu. Edyta przeprowadzała się już wielokrotnie, ale nigdzie nie zagrzała miejsca na dłużej. Diwa mieszkała m.in. w Krakowie, Warszawie, ma także posiadłość w Malibu w Los Angeles, gdzie przebywała przez jakiś czas. 

Czytaj też: Z ostatniej chwili! Wałęsa już w szpitalu. To, gdzie poszedł przed operacją szokuje!

Początkowo wynajmowany dom tak przypadł jej do gustu, że ku zaskoczeniu jej otoczenia, piosenkarka zakochana w otaczającej ją scenerii, postanowiła w końcu kupić posiadłość. Zawsze marzyła o domu z widokiem na Tatry. Teraz Górniak je spełniła. Wymarzona posiadłość Edyty pod Zakopanem podobno kosztowała ją ok 800 tys. zł. Wydaje się, że gwiazda estrady znalazła w końcu swoje miejsce na ziemi. Jednak czy na stałe?

Edyta Górniak znalazła swoje miejsce na ziemi, są nim Tatry

Z obrazem sielanki kontrastują niedawne doniesienia prasowe o rzekomych problemach finansowych piosenkarki. Jedno z czasopism opublikowało artykuł, w którym informuje, że artystki nie stać na zapłacenie za operację ojczyma. Przypomnijmy, że niedawno uległ on poważnemu wypadkowi drogowemu. Operacji wymagał jego bark. Na zabieg w państwowym szpital musiałby czekać nawet dwa lata. Natomiast w prywatnej placówce koszt wynosił ponad 20 tysięcy zł. 

Zobacz również: Prezes PFR Paweł Borys o likwidacji OFE - Wybiorę IKE

"Na Żywo" donosiło, że Edyty Górniak nie było stać na taki wydatek. Te plotki zostały jednak szybko przez nią zdementowane. Na swoim InstaStories zamieściła wymowny komentarz, który nie pozostawia złudzeń.  

"Od 30 lat utrzymuję rodziców. Pozdrawiam »dziennikarkę«" - napisała Edyta Górniak.

Dodatkowo nasza redakcja ustaliła, że ojczym Edyty Górniak jest już najprawdopodobniej po operacji i przechodzi obecnie rehabilitację w prywatnym ośrodku. Biorąc pod uwagę komentarz Edyty w mediach społecznościowych, można wywnioskować, że jednak pokryła koszty zabiegu, pan Zdzisława. 

Sonda
Czy Edyta Górniak na dłużej zamieszka w górach?
Edyta Górniak w Krakowie. Nie uwierzysz jaki dała napiwek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze