Sieć Biedronka

Gang Mocniaków w Biedronce. Jak zdobyć Mocniaka z Biedronki za darmo?

2023-09-08 11:46

Biedronka wprowadza Gang Mocniaków - kolejną odsłonę serii dedykowanej dzieciom i ich rodzinom, kontynuującą Gangi Słodziaków, Bystrzaków oraz Świeżaków. Dzięki tej inicjatywie sieć sklepowych chce zachęcić najmłodszych do zdrowego odżywiania oraz promować produkty sprzedawane w jej placówkach. Jak je zdobyć?

Gang Mocniaków skupia się na akcentowaniu "mocy dobrego jedzenia" i składa się z 11 uroczych maskotek. Nowe postaci to m.in. Wera - reprezentująca wodę, Ola - personifikująca oranżadę, Dorotka - związana z dynią, Benek - symbolizujący banana, oraz wiele innych, takich jak Norbert, Radzio, Henio, Julek, Patrycja, Adaś i Krzyś.

Akcja rozpoczyna się 28 sierpnia i potrwa do 2 grudnia 2023 roku. W ramach akcji, klienci mogą zdobywać naklejki na karcie kolekcjonerskiej, które umożliwiają otrzymanie Mocniaków oraz książek. Zasady gromadzenia naklejek są zróżnicowane: za każde wydane 69 zł na wybrane produkty w Biedronce, klient otrzymuje jedną naklejkę. Wartość zakupów wielokrotnością 69 zł daje dodatkową naklejkę. Użytkownicy posiadający zarejestrowaną kartę Moja Biedronka lub korzystający z aplikacji Biedronka mogą uzyskać dodatkową naklejkę za każde 69 zł wydane na zakupy. Zakup warzyw, owoców oraz produktów z oferty "Mocny wybór" również generuje dodatkowe naklejki. Warto podkreślić, że oferta "Mocny wybór" oraz oferta specjalna obejmuje wybrane produkty w ofercie sklepu, oznaczone odpowiednimi znakami.

W przypadku zakupów za minimum 10 zł z oferty specjalnej, za każde wydane 69 zł można uzyskać dodatkową naklejkę. Dodatkowe naklejki można zdobyć również poprzez uczestnictwo w quizie w aplikacji Biedronka, do którego uprawnia kod uzyskany za zakupy o wartości min. 69 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka. Limit jednego kodu dziennie dotyczy karty Moja Biedronka. Maksymalna liczba naklejek, które można otrzymać w ramach jednej transakcji, wynosi 60.

Akcja trwa do 18 listopada, natomiast możliwość odbioru Mocniaków i książek kończy się 2 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów.

QUIZ PRL: Kultowe gry i zabawy! Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Gra w pudełku, które wyglądało (i działało) jak długie pudełko zapałek:
Pieniądze to nie wszystko Antoni Kolek
Najnowsze