Coca Cola na stacji Orlen

i

Autor: Super Express

Gigantyczna promocja Pepsi w Biedronce! TANIEJ nie znajdziesz nigdzie indziej

2021-01-05 6:31

Nowy rok, wyższe ceny zwłaszcza napojów słodzonych.1 stycznia w 2021 w życie wszedł podatek cukrowy i natychmiast ceny poszybowały w górę, tak jak przewidywali eksperci. Butelki Coca - Coli czy Pepsi kosztują nawet 2 zł więcej. W niektórych sklepach znajdziemy jeszcze napoje po starej cenie, warto też udać się do Biedronki. Tu znajdziemy Pepsi w rewelacyjnej cenie.

Eksperci przewidywali, że wprowadzenie od 1.01. podatku cukrowego spowoduje znaczący wzrost cen popularnych napojów słodzonych gazowanych. Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy, niektóre napoje w butelkach o pojemności 1,75 lub 2 litrów są droższe nawet o 2 złote. Napoje podrożały w wielu marketach czy na stacjach benzynowych. Coca-Cola 1,75l - cena wzrosła z ok. 4,35 zł do 6,29 zł. Pepsi 1,75 l jest droższa o ok. 2 zł - z 4,29 zł na 6,49 zł. Podwyżki objęły też napoje "sugar free", czyli "wolne od cukru". Opłata z podatku cukrowego obejmuje bowiem zarówno cukier, jak i jego zamienniki - słodziki, zwykle używane w tego typu napojach. Tym bardziej warto skorzystać z gigantycznej promocji na Pepsi w Biedronce. Tu kupimy Pepsi w butelce o pojemności 1,75 l za 3,99 zł. Tak tanio Pepsi nie kupimy nigdzie.

Nawet 11 zł za niedużą Coca-Colę! Sprawdziliśmy, ile kosztują napoje w Polsce [ZDJĘCIA]

W dyskoncie w promocji mamy też napój  gazowany Cola Original w nowym opakowaniu. Butelka o poj. 1,5 l kosztuje 2,49 zł.

Cola

i

Autor: materiały prasowe Cola
Cola tylko dla bogatych, jak w PRL-u. Efekt podatku cukrowego.
Najnowsze