MeetUp w Tauron Arena - największy zlot youtuberów w Polsce

i

Autor: WĘC Public Relations/Materiały prasowe

Gwiazdy internetu opanowały Kraków. Zobacz galerię z MeetUp 2019

2019-09-04 15:39

MeetUp 2019 w krakowskiej Tauron Arenie był największym zlotem youtuberów w Polsce. Popularni twórcy filmów na YouTube są dziś gwiazdami porównywalnymi z celebrytami znanymi z kina czy telewizji. MeetUp 2019 w Krakowie był okazją do zobaczenia znanych z ekranu idoli na żywo. W Tauron Arena obecnych było ponad 200 największych influencerów.

Rezigiusz, Friz z Ekipą, Gimper czy Paweł Svinarski z "Dla Pieniędzy"... To tylko niektóre z osób, które można było spotkać w krakowskiej Tauron Arenie, na największym zlocie influencerów i gwiazd mediów społecznościowych. Dla młodszych i starszych widzów YouTube'a, była to okazja, żeby poznać ulubionych twórców, a także skorzystać z ich doświadczeń, aby samemu zacząć pracę twórczą w internecie.

W trakcie wydarzenia młodzież uczestniczyła również w warsztatach prowadzonych przez Pawła Sviniarskiego, podczas których znany Youtuber udzielił cennych wskazówek, jak rozpocząć przygodę z tworzeniem w internecie oraz skutecznie promować swoje kanały komunikacyjne.

 - Podczas MeetUp® 2019 uczestnicy wydarzenia mogli spotkać blisko 250 Youtuberów i TikTokerów w jednym miejscu. Impreza już po raz trzeci odbyła się w stolicy Małopolski. Przy jej organizacji otrzymaliśmy duże wsparcie ze strony Urzędu Miasta Krakowa. Co prawda na podsumowania jeszcze przyjdzie czas, ale szacujemy, że w wydarzeniu uczestniczyło ponad 20 tys. osób i po raz kolejny poprzeczka została podniesiona wyżej - mówi Paweł Kowalczyk, wiceprezes agencji influencer marketingu GetHero.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze