sklep, market, zakupy/ zdj. poglądowe

i

Autor: pexels

Inflacja rośnie, a ceny żywności szaleją. Zobacz, jak oszczędzać w programie lojalnościowym Biedronki i innych sieci

Inflacja rośnie, a ceny żywności szaleją. Jednak zaradny konsument używając kart i aplikacji lojalnościowych w supermarketach może skorzystać z licznych rabatów i obniżek. Sprawdziliśmy dla Ciebie, z jakich zniżek możesz skorzystać w popularnych sieciach Biedronka, Lidl, Carrefour, Auchan, Kaufland, Lewiatan, Żabka.

Tańczące z promocjami 6.07.2022

Rosnąca inflacja i galopujące ceny artykułów spożywczych zmuszają nas do zaradności. Kupujący mogą korzystać licznych promocji i rabatów w sieciach Biedronka, Lidl, Carrefour, Auchan, Kaufland, Lewiatan, Żabka. Popularne sieci sklepów oferują programy i karty lojalnościowe, dzięki którym codzienne zakupy spożywcze są tańsze. Takie usługi przyciągają klientów i wiążą ich z siecią. Specjalne rabaty dla stałych klientów to już norma. Dodatkowe punkty rabatowe za zakupy także. Jednak, żeby w pełni cieszyć się z obniżek, należy znać zasady takich zakupów. Uczestnictwo w programach lojalnościowych niestety różni się w zależności od sieci. Zobacz, jak wygląda system rabatów w poszczególnych sieciach i wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.  

Nowości w aplikacji "Moja Biedronka" 

Sieć dyskontów Biedronka od 30 maja wystartowała z nową, darmową aplikacją, która ułatwia skorzystanie z licznych promocji. Czy warto zainstalować sobie aplikację Biedronki? Naszym zdaniem warto. Plastikowe karty nadal zachowują ważność. Gazetki znajdziecie w każdym sklepie oraz na stronach internetowych. Jednak nowa aplikacja to coś więcej. Aplikacja udostępnia Ci aktualne gazetki z promocjami na produkty spożywcze i przemysłowe. Zbiera także i udostępnia Ci historię Twoich zakupów. Na podstawie paragonów przedstawia wybrane dla Ciebie z gazetki produkty w obniżonych cenach. W aplikacji dostępny jest także skaner kodów kreskowych. Umożliwia również płatność Blikiem. 

Nowa aplikacja Biedronki to nie tylko aktualna oferta promocji oferowanych przez sieć dyskontów. To także rabaty specjalne dedykowane użytkownikowi aplikacji w zakładce Shakeomat. Codziennie w Shakeomacie można skorzystać ze zniżki na jeden produkt wybrany na podstawie historii zakupów właściciela karty oraz dostępnej oferty sklepowej. Każdego dnia od poniedziałku do piątku może to być coś innego. Sprawdziliśmy osobiście. W poniedziałek były tu nasze ulubione płatki śniadaniowe, we wtorek mokry papier toaletowy, a w środę ulubione gnocchi. Więcej o tym jak korzystać z Shakeomatu w GALERII poniżej.  

Lidl Plus 

Darmowa aplikacja Lidl Plus funkcjonuje już od dawna i korzystają z niej wierni klienci dyskontu. Dzięki aplikacji jesteśmy na bieżąco z aktualnymi promocjami. Możemy także w każdej chwili przejrzeć historię swoich zakupów. Aplikacja stale analizuje nasze zachowania zakupowe i generuje spersonalizowane rabaty, oferty i promocje.  Wiele osób ma od teraz aplikacje Lidla i Biedronki, aby na bieżąco porównywać ofertę promocyjnych towarów. 

Mój Carrefour

W sieci sklepów Carrefour można skorzystać z dwóch niezależnych od siebie programów lojalnościowych oraz specjalnej aplikacji. Karta Rodzinka, jak sama nazwa wskazuje, dedykowana rodzinom pozwala zbierać punkty naliczane od wysokości wydanych pieniędzy na zakupy. Wyjątek stanowią takie produkty, jak papierosy i alkohol. Karta Seniora dla osób, które ukończyły 60 lat, pozwala w każdy wtorek na zniżkę 10% za zakupy powyżej 50 zł. Rabat można wykorzystać podczas następnych zakupów. Dzięki aplikacji "Mój Carrefour" możesz rozszerzyć ofertę promocji. Aktywować kupony i zniżki. Aplikacja oferuje 10% na weekendowe zakupy. 

Karta Skarbonka od Auchan

Sieć Auchan przyciąga kupujących programem lojalnościowym - Karta Skarbonka. Korzystanie z karty pozwala zbierać punkty rabatowe, korzystać ze zniżek dla seniorów oraz mieć dostęp do promocji na niektóre produkty w atrakcyjnie niższych cenach. Właściciele karty mogą również skorzystać z zalet bezterminowego zwrotu towaru. Po zebraniu kolejnych punktów zmienia się status karty na srebrny, potem złoty i wreszcie platynowy. Dedykowana karcie aplikacja pozwala korzystać ze specjalnych zniżek tylko dla użytkowników aplikacji. Poza tym można w niej przeglądać gazetki promocyjne oraz korzystać z przepisów i porad.  

Payback w Kauflandzie

Żeby zaoszczędzić w sklepach sieci Kaufland należy dołączyć do program bonusowego Payback. Tutaj każde dodatkowo wydane pieniądze to kolejne punktu, które można wymieniać na produkty. Każde wydane 3 zł, to 1 zł zwrotu na przyszłe zakupy. Posiadacze karty mogą korzystać również z licznych rabatów. 

"Mój Lewiatan"

Sieć sklepów Lewiatan w ramach programu lojalnościowego "Mój Lewiatan" oferuje kartę, jak i aplikację. W ramach tego programu można zbierać punkty naliczane od ilości wydanych pieniędzy w sklepie. Punkty można wymieniać na bony zakupowe o konkretnych wartościach do zrealizowania w trakcie kolejnych zakupów.

Żabka i "żappsy" 

Sieć sklepów Żabka zachęca do skorzystania z aplikacji. Proporcjonalnie do wydanych pieniędzy otrzymamy punkty, zwane "żappsami". Co ciekawe, za produkty promocyjne otrzymamy więcej "żappsów". Punkty wymieniane są na nagrody, asortyment widoczny w sekcji kupony. Kupony są aktywowane, gdy liczba Twoich żappsów odpowiada ich wartości. Nie ma możliwości wymiany żappsów na gotówkę.

Sonda
Czy uważasz, że ceny podstawowych produktów żywieniowych są zbyt wysokie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze