Biedronka

i

Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Biedronka

Karta "Moja Biedronka" od teraz w telefonie. Nowa aplikacja Biedronki z promocjami dla klientów

2022-05-30 12:22

Nowa aplikacja Biedronki jest już do pobrania. Klienci sieci nie będą musieli już pamiętać, by nosić przy sobie kartę "Moja Biedronka" - zamiast tego mogą zainstalować aplikację, która działa zarówno w systemie iOS jak i Android.

Biedronka wprowadza dla klientów aplikację

Biedronka już w 2014 r. uruchomiła dedykowaną aplikację dla swoich klientów. Jej posiadacze mieli podgląd do listy wszystkich sklepów i aktualnych promocji. Mogli sporządzić listę zakupów, a także skorzystać z dostępnych przepisów kulinarnych. Rok później aplikację zaktualizowano, jednak pomimo naniesionych zmian, nie przyczyniła się do łatwiejszego robienia zakupów. Korzystało z niej mało klientów, jak również miała dość słabe opinie. 7,5 tys. użytkujących łącznie dała jej ocenę 1,7 na 5. W maju 2022 roku aplikacja "Biedronka" została unowocześniona i w końcu przydatna podczas zakupów w sklepach. 28 maja przedpremierowo mogła przetestować ją redakcja Business Insider Polska, która dokonała recenzji aplikacji.

Stworzyliśmy aplikację, aby ułatwić zakupy naszym klientom. Aby mogli wybrać najkorzystniejsze oferty i sprawdzić w czasie zakupów informacje na temat produktów. Liczymy, że dzięki temu klienci będą jeszcze bardziej zadowoleni z zakupów w Biedronce a w ich koszykach znajdą się potrzebne im produkty w niskich cenach - powiedział Marek Złakowski, dyrektor ds. rozwoju relacji z klientem i cyfryzacji sieci Biedronka.

Jak pobrać aplikację Biedronka?

Z aplikacji mogą skorzystać zarówno posiadacze smartfonów z systemem Android, jak i iOS. Po jej pobraniu, standardowo należy się zalogować za pomocą adresu e-mail i numeru telefonu, po czym następuje utworzenie wirtualnej karty. Ci, którzy posiadają już kartę "Moja Biedronka" w wersji papierowej, wystarczy, że klikną przycisk "zaloguj", bez konieczności tworzenia nowego konta. Po rejestracji lub zalogowaniu, otrzymujemy kod weryfikacyjny, który następnie trzeba wprowadzić w aplikacji.

Dzięki wirtualnej karcie "Moja Biedronka" użytkownicy mogą skorzystać z wielu benefitów. Jednym z nich jest brak konieczności posiadania przy sobie dotychczasowej karty w wersji kartonikowej. Wystarczy, że podejdziemy do kasy, otworzymy aplikację i pracownik zeskanuje jej kod.

Pomocnym może okazać się brak podawania kodu BLIK przy tej formie płatności. Jak z tego skorzystać? Należy otworzyć aplikację, następnie kliknąć na ikonę karty "Moja Biedronka" lub kliknąć opcję "więcej", a później "Płatności Blik bez kodu". Kolejnym krokiem jest wybranie jednej spośród dwóch opcji: "aktywuj teraz" lub "aktywuj w sklepie" - informuje portal Business Insider.

EKG 2022 Bartosz Józefiak

Promocje w aplikacji Biedronka

Po dokonaniu licznych aktualizacji w aplikacji "Biedronka", zaobserwowano także skaner cen, który może być dużym ułatwieniem dla klientów. Dzięki niemu, można sprawdzić cenę danego produktu, bez potrzeby szukania skanerów w sklepie. 

Najbardziej jednak pożądaną kategorią są spersonalizowane atrakcyjne oferty z gazetki i karty "Moja Biedronka". Pojawiła się także możliwość uzyskania specjalnego 25 proc. rabatu na konkretny artykuł. Aby go otrzymać, użytkownik musi kliknąć ikonę "Shakeomat" i po prostu potrząsnąć telefonem. Ciekawym dodatkiem jest korzystanie z konta "Moja Biedronka" przez dwie osoby.

Kontroluj wydatki z aplikacją Biedronka

W nowej wersji aplikacji nie obyło się bez zapisu historii zakupów wraz z datą i adresem sklepu. Być może pozwoli to na kontrolowanie wydatków przez konsumentów, jak również okaże się pomocne przy sporządzaniu kolejnej listy zakupowej.

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Najnowsze