InPost

i

Autor: Shutterstock

E-commerce

InPost rozpoczął sprzedaż w internecie. Co kupisz w sklepie Rafała Brzoski?

2023-02-20 14:58

Outofthebox.pl to nowo otwarty sklep internetowy. Jego pomysłodawcą i właścicielem jest najpopularniejsza firma kurierska w Polsce - InPost. Co znajdziemy w jego ofercie?

Outofthebox.pl. Sklep internetowy marki InPost

Sklep internetowy sygnowany przez markę InPost, której założycielem jest Rafał Brzoska działa już od trzech dni. W ofercie sklepu dostępne są między innymi gadżety z logo marki. Cała oferta podzielona jest na sześć kategorii:

  • Dom i ogród
  • Dla dzieci
  • Klocki
  • Materiały do pakowania
  • Ubrania
  • Outdoor i sport

Sklep internetowy InPost. Co znajdziemy w jego ofercie?

W ofercie dostępnych jest 48 - często zaskakujących produktów. Jak podkreśla portal DlaHandlu.pl, wszystkie z nich są inspirowane bądź nawiązują do działalności firmy InPost - np. meble wykonane z kartonów czy "paczkomatę" do wycierania butów.

W kategorii skierowanej do najmłodszych znajdziemy między innymi plecaki i lunchboxy z wizerunkiem "Paczkusia" - uśmiechniętej buzi nawiązującej do popularnych paczkomatów. Ponadto w ofercie znajdziemy również zestawy klocków - dzięki nim możemy zbudować własną "Sortownię", "Ciężarówkę" czy "Paczkomat InPost z samochodem EKO".

Dla miłośników merchu, InPost przygotował w e-sklepie: skarpetki, bluzy, kurtki, przypinki oraz wiele innych rzeczy - informuje DlaHandlu.pl. Ponadto znajdziemy tam również asortyment przeznaczony do pakowania paczek - foliopaki i kartony.

Ceny w sklepie internetowym InPost. Ile kosztuje dostawa?

Ceny w internetowym sklepie InPost można zaliczyć do kategorii przystępnych. Najdroższym produktem jest kurtka za 249 złotych, najtańszym - zestaw małych foliopaków za 3,60 zł (10 szt.).

Jak informuje portal DlaHandlu.pl darmowa dostawa ze sklepu internetowego zaczyna się dla zamówień powyżej 40zł. Dostawa przez Paczkomat® InPost do 40 zł kosztuje 5 zł, natomiast kurierem InPost 10 zł. 

Sonda
Czy korzystasz z paczkomatów InPost?
Pieniądze to nie wszystko Antoni Kolek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze