McDonald's

i

Autor: pixabay.com McDonald's

Boże Narodzenie 2022

Jak będzie otwarty McDonald's na Wigilię i Boże Narodzenie? Sprawdź godziny otwarcia

2022-12-20 7:38

Czy McDonald’s jest otwarty w Wigilię i Święta? Mimo że restauracje tej sieci nie kojarzą się ze świątecznym jedzeniem to wiele osób szuka informacji na temat ich otwarcia w czasie Bożego Narodzenia. Nie każdy bowiem w święta ma ochotę na karpia i może chce zjeść burgera. Sprawdzamy godziny otwarcia restauracji McDonald’s.

Czy McDonald’s jest otwarty w Wigilię?

Wigilia nie jest ustawowo dniem wolnym od pracy dlatego restauracje McDonald's w ten dzień są otwarte, ale krócej. W Wigilię Bożego godziny otwarcia, dłuższe bądź krótsze zależą od właściciela restauracji. Najlepiej sprawdzić je na stronie internetowej sieci McDonald's w zakładce Restauracje i tam wybrać interesującą nas konkretnie restaurację. Wiele zależy od tego, w jakiej lokalizacji znajduje się dany punkt gastronomiczny. Najwcześniej zamknięte zostaną te, które znajdują się w galeriach handlowych. Podlegają one ograniczeniom nałożonym na handel tego dnia i muszą zostać zamknięte o godz. 14.00. Większość restauracji McDonald's będzie jednak czynna do godz. 16.00.

Czy McDonald’s jest otwarty w pierwszy dzień świąt 25 grudnia?

McDonald's w Boże Narodzenie 25.12 jest nieczynny w całej Polsce. Jest to dzień, w którym wszyscy pracownicy sieci McDonald mają wolne od pracy.

Czy McDonald’s jest otwarty w drugi dzień świąt 26 grudnia?

W drugi dzień Świąt restauracje McDonald's będą otwarte. Mogą ulec zmianie godziny otwarcia. Ze względu na Święta Bożego Narodzenia restauracje mogą zostać otwarte nieco później niż odbywa się to w normalne dni. Najczęściej stanie się to o godz. 10.00 lub 11.00. O tym, w jakich godzinach będzie otwarte, decyduje właściciel restauracji.

Czytaj także: Kanapka Drwala znów w McDonald’s. Cena Kanapki Drwala zwala z nóg

Sonda
Czy lubisz restaurację McDonald's?
Tańczące z promocjami 15.12.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze