złota karta McDonald's + McDonald's

i

Autor: Shutterstock; Materiały prasowe/pyszne.pl złota karta McDonald's + McDonald's

Za darmo w McDonald's

McDonald's rozdaje złote karty. Ich posiadacze mogą dostawać darmowe posiłki przez 50 lat (w USA)

2022-12-13 11:40

Amerykańska sieć restauracji uruchamia loterię w USA, w której trzy osoby mogą otrzymać McDonald's Gold Card. Skorzystają także bliscy, ponieważ każda wygrana osoba otrzyma jeszcze po trzy karty. Co trzeba zrobić, by zgarnąć złote karty na darmowe posiłki w McDonald's?

Złota karta w McDonald’s, czyli darmowe posiłki przez 50 lat. Sieć restauracji rusza z nową promocją

Znana na całym świecie restauracja fast food ruszyła właśnie ze swoją nową promocją, w której trzy osoby mogą zgarnąć złotą kartę (McDonald’s Gold Card) na darmowe posiłki przez 50 lat. Promocja obowiązuje na terenie Stanów Zjednoczonych. 

Zazwyczaj taką kartę dostawały wyjątkowe, sławne osoby, celebryci i bogacze np. Bill Gates. W najnowszej promocji nie ma jednak ograniczeń i złotą kartę na darmowe posiłki może otrzymać każdy, kto weźmie w niej udział. 

Jak otrzymać złotą kartę McDonald’s?

Żeby móc ubiegać się o McDonald’s Gold Card, należy najpierw zarejestrować się w programie MyMcDonald’s Reward przy użyciu mobilnej aplikacji, dostępnej na smartfonie. Kolejnym krokiem jest zakup dowolnego posiłku z menu restauracji. Promocja obowiązuje od 5 do 25 grudnia 2022 r., zatem trzeba się spieszyć. Trzeba natomiast wiedzieć, że szczęśliwiec, któremu uda się zdobyć złotą kartę i który będzie chciał zjeść za darmo, będzie musiał wybierać posiłek spośród tych nie droższych niż 10 dolarów, dwa razy w tygodniu.

Na wygranej skorzystają także członkowie rodziny lub znajomi, ponieważ każda z trzech osób otrzyma dodatkowo po trzy złote karty, więc aż 12 osób będzie mogło jeść darmowe posiłki w McDonald’s.

Sonda
Czy lubisz restaurację McDonald's?
Pieniądze to nie wszystko- Rafał Bochenek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze