Kuba Wojewódzki

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Kuba Wojewódzki

Jak mieszka Kuba Wojewódzki? Oto luksusowy apartament "Króla TVN"! [ZDJĘCIA]

2021-04-10 4:30

Kuba Wojewódzki zazwyczaj dosyć mocno chroni swoją prywatność, jednak czasami potrafi odsłonić trochę prywatności i pokazać wnętrze jednego ze swoich apartamentów. Ostatnio pochwalił się olbrzymim, 250 metrowym, mieszkaniem. Przestronne, minimalistyczne, jednak zarazem luksusowe wnętrze przykuwa wzrok. Poniżej prezentujemy galerię, dzięki której zobaczysz jak na co dzień mieszka "Król TVN".

Kuba Wojewódzki swoją karierę rozpoczynał jeszcze w latach 80-tych. Pierwsze, dziennikarskie kroki stawiała w "Magazynie Muzycznym". Przez lata specjalizował się właśnie w dziennikarstwie muzycznym, jednak prawdziwą rozpoznawalność dał mu udział w programach typu "Talk Show" i "Talent Show". Wojewódzki najpierw zasiadł w fotelu jurora w programie "Idol", aby następnie zostać gwiazdą Polsatu. Przez lata na antenie tej stacji prowadził "Kuba Wojewódzki Show". 

Czytaj też: Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przedłużony. Sprawdź, na jakich obowiązuje zasadach

Po kilku latach przeniósł się jednak do konkurencyjnej stacji TVN, gdzie pracuje do dzisiaj. Oprócz swojego autorskiego programu, był również jurorem w "Mam Talent", "X-Factor", a także "Mali Agenci". 

Mieszkania Gwiazd: Kuba Wojewódzki i jego 250 metrowy apartament

"Król TVN" jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Pomimo iż zazwyczaj stara się nie pokazywać swojego życia prywatnego, to dosyć chętnie prezentuje wnętrza swoich mieszkań. Najczęściej można zobaczyć zdjęcia jego luksusowego 250 metrowego apartamentu. Dziennikarz uwielbia minimalistyczne wnętrza, jednak są one zarazem wykończone ze smakiem i bardzo luksusowo. 

Zobacz również: Paweł Borys: Umorzymy firmom nawet 35 mld zł z Tarczy Finansowej

Salon przestronnego mieszkania zdominowany jest przez biel i dosyć jasne, jednak emanujące ciepłem panele podłogowe. Uwagę przykuwa wielki telewizora oraz przestronna kanapa. Dodatkowo umieszczony został tam duży, okrągły stół, nad którym wisi designerska, ekstrawagancka lampa, która zdecydowanie przykuwa wzrok. 

W tej części mieszkania znajduje się też pokaźny kąt w którym ustawiono skórzane kanapy. To właśnie na nich kuba Wojewódzki, w czasie pandemii, przyjmuje swoich gości i nagrywa program. Tuż obok stoi pokaźnych rozmiarów, frapująca rzeźba twarzy, przy której Kuba lubi pozować ze swoimi gośćmi. 

Kuchnia "Króla TVN" jest równie przestronna. Na środku pomieszczenia dominuje olbrzymia wyspa, a całości dopełniają ciepłe, drewniane, w pełni zabudowane i zamknięte szafki. W tym pomieszczeniu panuje wszechobecny w mieszkaniu Wojewódzkiego minimalizm. 

Książę Filip nie żyje
Najnowsze