Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Lidl – GIGA promocje na koniec tygodnia. Kiełbasa za 1 zł, piwo za 1,50 zł, a mleko za darmo!

2021-01-08 16:17

Super promocje w Lidlu, ale trzeba się pośpieszyć do soboty 9.01. Taniej możemy kupić mięso drobiowe, wieprzowe i mielone. Ale to nie jedyne zakupowe atrakcje. W promocyjnej cenie są też polskie warzywa i owoce czy nabiał. A tylko w sobotę wszystkie rodzaje mielonego mięsa wieprzowego kupisz za 4,99 zł za opakowanie. Sprawdź najnowszą ofertę Lidla i skorzystaj z wyjątkowych promocji.

Lidl do soboty 9 stycznia zachęca swoich klientów atrakcyjnymi cenami. Jednym z hitów jest mleko za darmo. Jeśli kupimy 7 opakowań mleka UHT Mlekovita 3,2 proc. o poj. 1 l, 5 następnych jest gratis. Cena jednego opakowania w tej promocji to 1,74 zł. Mamy też rabaty min. 20 proc. na kurczak biesiadnego i polędwiczki z kurczaka w cenie 4,99 zł za 400 g. Sieć promuje też tańsze jogurty – np. owocowy Pilos 400 g za 1,50, jeśli kupimy dwa i serek wiejski – 2,99 zł za 500 g. Warto też kupić polskie pieczarki w cenie 3,33 zł za 500 g i polskie gruszki za 2,79 zł/kg. Fani piwa najtańszy złocisty napój kupią już za 1,59 zł, ale trzeba kupić 18 puszek.

SZOK! Woda droga jak cola? Wszystko przez podatek cukrowy

A tylko w sobotę 9 stycznia wielka promocja na wszystkie mięsa wieprzowe mielone. Jeśli kupimy 3 dowolne opakowania, za jedno zapłacimy tylko 4,99 zł. Do końca tygodnia Lidl ma dobra ofertę dla rodziców maluszków. Drugie opakowanie pantsów, różne rodzaje mogą kupić 50 proc. taniej.

Zobacz w galerii co warto kupić w Lidlu

Sonda
Czy twoim zdaniem lockdown faktycznie chroni nas przed rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa?
Kreatywne ferie z Minecraftem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany