Samolot LOT

i

Autor: Chris flickr.com Samolot LOT

Tanie bilety

LOT ogłasza wielką promocję. Super ceny na loty do kilkudziesięciu krajów!

2022-08-24 9:23

Już od środy 24 sierpnia rozpoczyna się doskonała promocja Polskich Linii Lotniczych LOT. Rabatami objęte są wszystkie loty z jesiennej i zimowej siatki połączeń. Możemy kupić bilety aż do 37 krajów. Warto się pospieszyć - promocja trwa dwa tygodnie.

Wielka promocja LOT

Polski przewoźnik 24 sierpnia staruje z super promocją. Przez dwa tygodnie można będzie kupić bilety do 37 krajów świata. Wśród oferowanych przez LOT kierunków znajdują się m.in. tak interesujące turystycznie miasta jak Kair, Dubaj, Paryż czy Miami. W promocji LOT-u można będzie kupić także bilety do innych miast Ameryki Północnej, takich jak choćby Toronto czy Chicago oraz europejskich stolic - w tym Paryża, Brukseli czy Londynu. Dostępna będzie też oferta nowych kierunków, które niedawno znalazły się w LOT-owskiej siatce połączeń, np. Baku w Azerbejdżanie.

Zobacz też: Uniqlo wchodzi do Polski. "Japońska Zara" otworzy swój pierwszy sklep w Warszawie

Jednocześnie LOT zaproponuje również niedrogie połączenia pozwalające podróżować między największymi polskimi miastami. Bilety do Warszawy, Krakowa czy Gdańska można nabyć już za 169 zł w obie strony.

„Jesień to również znakomity czas na odkrywanie Polski poza sezonem. Dzięki atrakcyjnym cenom lotów krajowych i bardzo dobremu rozkładowi lotów nasi pasażerowie mogą zaplanować zarówno przedłużony weekend, jak i krótką wycieczkę do wybranego miasta w Polsce” - mówi Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy PLL LOT.

Tańczące z Promocjami 18.08.22

LOT - warunki promocji

Promocja LOT obejmuje podróże między 1 października 2022 r. a 28 marca 2023 r. Tańsze bilety można kupić na wszystkie loty z jesiennej i zimowej siatki połączeń. Obejmuje ona miasta w Polsce oraz w 37 krajach świata. Bagaż podręczny do 8 kg jest zawsze wliczony w cenę biletu. Więcej na www.lot.com.

Sonda
Czy leciałaś/eś kiedykolwiek samolotem?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze