ALDI

i

Autor: Shutterstock ALDI

Kuchnia ukraińska

Mega promocje w Aldi. Przysmaki z Ukrainy w super cenach!

2023-03-07 10:02

W poniedziałek 6 marca w ALDI rozpoczął się tydzień ukraiński. W ofercie pojawiły się popularne dla tradycyjnej kuchni ukraińskiej pielmieni, słonina wędzona solona, chleb kozacki, obwarzanki bublini, czy twardy ser ukraiński. W sieci sklepów ALDI możemy też kupić tradycyjne słodycze i przekąski ukraińskie.

Kuchnia ukraińska w promocji ALDI

Tradycyjna kuchnia ukraińska słynie z prostych i sycących dań, których podstawą są najczęściej produkty mączne, chleby oraz świeże, wędzone i marynowane składniki. Natomiast słodycze z Ukrainy są bardzo różnorodne i słyną z mnogości połączeń smakowych – na rynku ukraińskim królują przede wszystkim czekoladowe batoniki marki Roshen, które klienci również znajdą od 6 marca w sklepach ALDI już od 0,99 zł.

Promocja na przekąski i dania ukraińskie w ALDI

 W czasie tygodnia ukraińskiego klienci w sklepach sieci ALDI znajdą tradycyjny chleb ukraiński - 4,99 zł za 500 g i obwarzanki bublini 7,99 zł za 375 g, w ofercie dyskontera pojawią się także grzanki żytnio-pszenne, sucharki i ciastka owsiane już od 2,99 zł. Nie zabraknie takich klasyków jak grylaż i kozynak batoniki z ryżu i słonecznika, które będzie można kupić odpowiednio za 2,49 zł i 1,99 zł. Za 11,99 zł klienci ALDI będą dostaną tradycyjną kawę Starego Lwowa w opakowaniu 250 g, produkowaną przez jednego z największych producentów kawy w Ukrainie. Dla tego produktu pojawią się różne mieszanki smakowe, w tym kawa marcepanowa. W promocji klienci znajdą także bardzo popularne w Ukrainie zefirki, czyli owocowe pianki, w cenie 14,99 zł. Na sklepowych półkach klienci znajdą także 3 rodzaje ukraińskich serów z organicznego mleka - ser bryndza lub suluguni za 6,99 zł w opakowaniu 200g oraz twardy ser ukraiński za 15,99 zł za opakowanie 300 g. W ofercie pojawią się także klasyczne ukraińskie piwa – piwo Obolon i Kijowskie w cenie 4,99 zł.

Sonda
Czy robisz zakupy w sklepach Aldi?
Pieniądze to nie wszystko Paweł Szrot
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze