Sezonowy sklep Żabka

i

Autor: Piotr Stańczak/zdjęcie ilustracyjne

Handel

Nie tylko Biedronka czynna całą dobę. Żabka też zmienia godziny otwarcia

2023-07-17 3:37

Duże sieci handlowe przechodzą w tryb wakacyjny. Informowaliśmy już, że Biedronka w miejscowościach turystycznych będzie czynna całą dobę. Godziny otwarcia sklepów zmienia również Żabka, sieć otwiera też nowe placówki.

Biedronka czynna całą dobę

250 placówek sieci Biedronka na Pomorzu, w górach i na Mazurach pracuje już w trybie wakacyjnym. Najwięcej sklepów wakacyjnych Biedronka uruchomiła w województwie zachodniopomorskim - 37. Część placówek na północy Polski także będzie otwarta 24 godziny na dobę ( z krótką przerwą techniczną), m.in. w Ustce, Mielnie, Łebie, Kołobrzegu, Władysławowie, Stegnie i w Jastarni. Biedronka otworzyła też kilkanaście sezonowych namiotów z wyprzedażą produktów non-food, które stanęły m.in. w Miastku, Łebie, Lęborku, Koszalinie, Sławnie i w Dziwnowie.

Żabka otwiera sklepy sezonowe

Również Żabka rozpoczęła sezon wakacyjny – podaje portal next.gazeta.pl. Sieć uruchomi 124 sklepy sezonowe, czyli o ponad 20 proc. więcej niż w roku ubiegłym. Część z nich w nadbałtyckich miejscowościach działa już od kwietnia.

"Sklepy sezonowe" to w przypadki Żabki zarówno tradycyjne placówki stacjonarne, jak i te zlokalizowane w specjalnie postawionych pawilonach. Sieć uruchomi aż 28 kontenerowych sklepów sezonowych oraz 96 placówek stacjonarnych, również działających sezonowo. Najwięcej takich Żabek pojawi się nad Bałtykiem – m.in. 8 w Mielnie, 7 w Łebie, 7 w Niechorzu. Działać będą także nad jeziorami w takich miejscowościach jak m.in. Giżycko, Mikołajki, Nowęcin oraz Okuninka i Zwierzyniec. Sezonowe Żabki spotkamy też w Sielpi Wielkiej nad zalewem Sielpia (woj. świętokrzyskie) oraz w Nowej Łuce nad zalewem Siemianówka (woj. podlaskie).

Sonda
W sklepach której sieci najczęściej robisz zakupy?
Tańczące z promocjami 04.07.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze