Nie uwierzysz, jak wyglądają najlepiej płatne prostytutki! [RAPORT]

2017-10-03 16:04

W branży seksualnej, w przeciwieństwie do większości zawodów, wraz z wiekiem zarobki maleją. Mało tego, największe stawki obowiązują w przypadku młodych, wysokich kobiet o niewielkiej wadze. Firma Sedlak & Sedlak przeanalizowała 10 635 ogłoszeń internetowych, z których wyłoniła zadziwiający obraz idealnej prostytutki.

Wzrost
W branży seksualnej największym powodzeniem cieszą wysokie kobiety. Te, które mają 180 cm i więcej, za świadczenie płatnych usług seksualnych przez jedną noc mogą dostać nawet 2333 zł, a za godzinę – 246 złotych. Dużo niższe stawki mają kobiety poniżej 160 cm wzrostu – w ich przypadku średnio za noc wynosi 1542 zł, a za godzinę – 166 złotych. Jednak nawet kobiety, które mają 170-179 cm wzrostu dostaną odpowiednio 483 i 49 zł mniej niż ich wyższe koleżanki.

Waga
Podobno „duże jest piękne". Pogląd ten niekoniecznie ma przełożenie na zarobki kobiet z branży seksualnej. Szczupłe, wręcz anorektyczne kobiety w łóżku zarabiają najwięcej. Te poniżej 50 kg mogą liczyć na 1870 zł za noc i 199 zł za godzinę. Te bardziej puszyste, które ważą co najmniej 80 kg, zarobią średnio już tylko 1227 zł za noc i 133 zł za godzinę.

Wiek
W seksbiznesie najwięcej zarabiają młode kobiety. Mają wyższe stawki godzinowe, jak również pobierają wyższe opłaty za całą noc. Na najwyższe zarobki mogą liczyć osoby w wieku 18 – 25 lat. W ich przypadku średnia stawka godzinowa wynosi 209 złotych. To aż o o 58 proc. więcej niż w przypadku ich starszych koleżanek, które skończyły już 56 lat. Jeszcze większą różnicę można zauważyć w przypadku stawek za całą noc. Prostytutka w wieku 18 – 25 lat w ciągu jednej nocy jest w stanie zarobić 1965 zł, o 93 proc. więcej niż kobieta świadcząca płatne usługi seksualne w wieku 56 lat.

Biust
Dla wielu osób, które korzystają z usług prostytutek, kluczowe znaczenie ma... rozmiar biustu. Okazuje się, że na najwyższe stawki mogą liczyć kobiety, których biustonosze mieszczą się w rozmiarze od 1 do 5 na 8-stopniowej skali. Wówczas stawka za noc wynosi 1718 – 1801 zł, a stawka za godzinę 180 – 189 złotych. Powyżej rozmiaru 5 stawki wyraźnie spadają w dół do 1447 zł za noc i 154 zł za godzinę w przypadku rozmiaru 8.

BMI
Jeżeli weźmiemy pod uwagę stosunek wagi do wzrostu, to uzyskamy wiedzę na temat kolejnego wskaźnika, BMI. Z danych Sedlak & Sedlak wynika, że najwyższych opłat oczekują kobiety z niedowagą, ze wskaźnikiem BMI poniżej 18,5. I tak w ich przypadku średnia stawka za noc wynosi 2037 zł, a średnia stawka godzinowa – 217 złotych. W przypadku kobiet o prawidłowej wadze będzie to już tylko 1655 zł za noc i 175 zł za godzinę.

Czy klienci rzeczywiście gustują w anorektyczkach? Jeżeli założymy, że kobiety, które ogłaszają się w internecie, świadomie zawyżają swój wzrost i zaniżają wagę, otrzymamy odpowiedź, że niekoniecznie. Zdecydowanie jednak na najwyższe zarobki mogą liczyć szczupłe, wysokie, młode prostytutki.

Zobacz też: RAPORT: Zarobki prostytutek. Gdzie w Polsce zarabiają najwięcej?

Przeczytaj także: Oferował seks-wakacje z własną dziewczyną za 20 tys. zł! Prostytucja na Allegro?

Polecamy: Seksistowska kampania GIS. „Mądra dziewczynka pilnuje drinka” [WIDEO]

Źródło: Sedlak&Sedlak, wynagrodzenia.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze