Śląskie: Auchan zamyka swoje hipermarkety. Konieczne będą zwolnienia grupowe!

i

Autor: Auchan Retail Polska Śląskie: Auchan zamyka swoje hipermarkety. Konieczne będą zwolnienia grupowe!

Niedziele handlowe 2021. W które niedziele tego roku zrobimy zakupy? [INFOGRAFIKA]

2021-01-03 10:23

Niedziele handlowe 2021. W które niedziele w 2021 zrobisz zakupy w supermarkecie? Wiadomo już, że początek roku wiąże się z ograniczeniami w handlu. Do 17 stycznia nie działa większość sklepów w galeriach handlowych. A jaki jest kalendarz handlowych niedziel w 2021 roku?

Niedziele handlowe 2021

W Polsce zgodnie z przepisami w niedziele supermarkety są zamknięte. Przepisy te wprowadzono, by pracownicy handlu mieli więcej czasu wolnego dla siebie i swoich bliskich i mogli ze swoimi rodzinami spędzać niedziele, a nie w pracy.  Jednak są pewne wyjątki od tej reguły. Każdego roku jest kilka niedziel, kiedy to sklepy są czynne. W roku 2020 ze względu na pandemię koronawirusa kalendarz niedziel handlowych trzeba było zmienić. Po nagłym lockdownie dodatkowo sklepy były czynne w niedzielę 6 grudnia. Jak będzie w 2021? Harmonogram na nowy rok jest następujący.

CZYTAJ TAKŻE: Cena coli zwala z nóg! To efekt podatku cukrowego. Poseł Konfederacji pokazał podwyżki! Klienci są w szoku

Sonda
Co myślisz o nowych obostrzeniach?

Niestety, cały czas walczymy z pandemią koronawirusa, która wybuchła ponad rok temu. Pierwsze zakażenia w Polsce odnotowano w marcu 2020 roku. W związku z pandemią koronawirusa zakupy wciąż odbywają się w reżimie sanitarnym. Cały czas obowiązuje zasada DDM: dystans, dezynfekcja i maseczka. W sklepach wprowadzono ograniczenia dotyczące liczby klientów na danej powierzchni.

Niedziele handlowe 2021. W które niedziele tego roku sklepy będą otwarte?

i

Autor: Super Express Niedziele handlowe 2021. W które niedziele tego roku sklepy będą otwarte? Link: https://cdn.galleries.smcloud.net/t/photos/gf-6Q56-UkK9-6K8j_niedziele-handlowe-2021-w-ktore-niedziele-tego-roku-sklepy-beda-otwarte.jpg
Podsumowanie 2020 roku. Jak będziemy go wspominać?
Najnowsze