Żabka

i

Autor: Flickr/zdjęcie poglądowe Żabki w województwie kujawsko-pomorskim

Handel w święta

Jak będzie czynna Żabka na Wielkanoc 2023? Godziny otwarcia w niedzielę i poniedziałek

2023-04-07 5:52

Święta Wielkanocne tuż tuż. Czasu na zakupy pozostało niewiele. Zgodnie z ustawą o zakazie handlu większość sklepów w dniach 9 i 10 kwietnia 2023 nieczynna. Nie zrobimy zakupów w marketach i dyskontach, zamknięte będą galerie handlowe. W Wielką Sobotę sklepy pracują dużo krócej. A jak będzie otwarta Żabka na Wielkanoc?

Żabka w Wielkanoc 2023. Wielka Sobota – godziny otwarcia Żabki

W Wielki Czwartek i Wielki Piątek (6-7 kwietnia) sklepy Żabka będą czynne w godzinach między 6:00 a 23:00. Inaczej będzie w Wielką Sobotę 8 kwietnia. Zgodnie z ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni, w Wielką Sobotę wszystkie sklepy mogą być otwarte do godz. 14:00. Po godz. 14:00 decyzję o otwarciu sklepu podejmą sami franczyzobiorcy, a informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach oraz w aplikacji Żappka. Również na stronie www.zabka.pl będzie można sprawdzić, czy dany sklep będzie otwarty.

Żabka w Wielkanoc 2023. Niedziela i poniedziałek wielkanocny - godziny otwarcia Żabki

Większość sklepów Żabka pracuje w dni objęte zakazem handlu, korzystając z wyłączenia dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż osobiście i na własny rachunek. W Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny (9-10 kwietnia) obowiązują te same zasady działalności, jak w niedziele objęte ograniczeniami handlu. Decyzję o otwarciu sklepu podejmą sami franczyzobiorcy, a informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach i w aplikacji Żappka oraz na na stronie www.zabka.pl. Godziny otwarcia sklepów mogą być różne. Zazwyczaj sklepy otwarte są w święta przez 8 lub 12 godzin. Często spotykanymi godzinami funkcjonowania Żabki przedziały 10-18 i 8-20, ale w niektórych sklepach klienci obsługiwani są w innych godzinach. Warto jednak pamiętać, że tego dnia część właścicieli może w ogóle nie otworzyć sklepów. Przez cała dobę zrobimy za to zakupy w sklepach Żabka Nano, czyli placówkach bezobsługowych.

Sonda
Zdarza Ci się robić zakupy w święta?
Pieniądze to nie wszystko - Leszek Balcerowicz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze