Biedronka

i

Autor: Flickr/zdjęcie poglądowe

Zakupy w święta

Godziny otwarcia Biedronki w Wielką Sobotę. Jak jest czynna Biedronka w Wielki Piątek?

2023-04-07 6:08

Przed Wielkanocą Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów, aby klienci mogli zrobić zakupy w komfortowych warunkach. W Wielką Sobotę, 8 kwietnia, zgodnie z ustawą o zakazie handlu wszystkie sklepy sieci są czynne dużo krócej. Do której Biedronka będzie czynna w Wielką Sobotę? Jak będzie otwarta Biedronka na Wielkanoc?

Biedronka wydłuża godziny pracy sklepów przed Wielkanocą

Biedronka jest standardowo otwarta od piątku do soboty oraz w niedziele handlowe (przy wcześniejszym zamknięciu). Klienci mogą robić zakupy od godz. 5:00 lub 6:00 do 22:00 lub 23:00 (w zależności od placówki). By ułatwić Polakom przygotowania do świąt, w dniach poprzedzających Wielkanoc, sieć Biedronka wydłuża godziny funkcjonowania sklepów aż do Wielkiego Piątku, aby klienci mogli zrobić zakupy bez zbędnego pośpiechu i w większym komforcie. Od środy 5 kwietnia prawie 3000 sklepów w całej Polsce będzie czynnych do godziny 23.00.

Godziny otwarcia Biedronki Wielki Piątek 2023

Od środy 5 kwietnia aż do Wielkiego Piątku (7 kwietnia) prawie 3000 sklepów w całej Polsce będzie czynnych do godziny 23.00.

Godziny otwarcia Biedronki Wielka Sobota 2023

Wielka Sobota to dzień, w którym sklepy będą czynne krócej. Zgodnie z ustawą o zakazie handlu, w Wielką Sobotę sklepy będą czynne maksymalnie do godz. 14.00. Jednak ze względów organizacyjnych, duże sklepy zwykle kończą pracę nieco szybciej, dlatego w Wielką Sobotę 8 kwietnia wszystkie placówki Biedronki będą czynne do godziny 13.

Jak będzie otwarta Biedronka w Wielkanoc 2023?

Wielkanoc to święta ustawowo wolne od pracy. W dwa świąteczne dni obowiązuje zakaz handlu. W Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny tj. odpowiednio 9 i 18 kwietnia 2023 wszystkie sklepy sieci Biedronka będą zamknięte.

Zakupy możemy zrobić jedynie w placówkach, w których za ladą stanie właściciel. Czynne mogą być zatem wybrane sklepy sieci Żabka, Carrefour Express oraz innych sieci franczyzowych. Sklepy te jednak mogą mieć zmienione godziny otwarcia w stosunku do zwykłych dni handlowych.

Sonda
Uważasz niedzielny zakaz handlu za słuszny?
Tańczące z Prmocjami 30.03
Listen on Spreaker.
Najnowsze