Pieniądze to nie wszystko

Przez Putina zabraknie w Polsce ropy? Prezes PERN wyjaśnia [TYLKO U NAS]

2022-08-17 9:32

Czy jesteśmy infrastrukturalnie gotowi na wprowadzenie embarga na rosyjską ropę? Co nam zastąpi ropę z Rosji? Jakie inwestycje PERN wzmocnią bezpieczeństwo energetyczne Polski? Na te pytania odpowiada gość programu Huberta Biskupskiego „Pieniądze to nie wszystko”, Igor Wasilewski, Prezes Zarządu PERN S.A.

"Super Biznes" zaprasza na kolejną ważną rozmowę zastępcy redaktora naczelnego "Super Expressu" Huberta Biskupskiego w cyklu "Pieniądze to nie wszystko". Gościem "Super Biznesu" jest Igor Wasilewski, Prezes Zarządu PERN S.A. Start programu o godzinie 14.30 na stronie Superbiz.se.pl oraz profilach społecznościowych "Super Biznesu" na YouTube i Facebooku.

"Pieniądze to nie wszystko": Oglądaj nowy odcinek

Tematem dzisiejszego odcinka są m.in. paliwa. Po latach pandemii i wybuchu wojny na Ukrainie, rynek paliwowy chwieje się jak nigdy. Dobrze wiedzą o tym kierowcy, którzy efekty problemów paliwowych odczuwają od wielu miesięcy na własnych kieszeniach. Czy cena paliwa kiedykolwiek wróci do przyzwoitego poziomu? Czy w związku z problemami może nam zabraknąć paliwa? Podczas programu porozmawiamy o tym, czy jesteśmy infrastrukturalnie gotowi na wprowadzenie embarga na rosyjską ropę. Spróbujemy także znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki surowiec może zastąpić rosyjską ropę oraz czy jesteśmy infrastrukturalnie gotowi na wprowadzenie embarga na rosyjską ropę.

Wasilewski od 20 lat pracuej w branży energetycznej. Skończył Politechnikę Warszawską, Uniwersytet Warszawski i SGH. Jak czy tamy na stronie PERN, posiada dyplom MBA University of Illinois, Chicago. Pełnił funkcje zarządcze w GPEC (2010-2015) i w Gaz-Systemie (2006-2009) oraz funkcje menedżerskie w PGNiG (1998-2004), Gaz-Systemie (2004-2006) i PSE (2010). Tworzył i skutecznie wdrażał strategie firm przynoszące znaczący wzrost wyników finansowych, optymalizował operacyjne funkcjonowanie spółek, uruchamiał programy inwestycyjne (PLNG), zmieniał kulturę organizacyjną firm (MBO, coaching, mentoring, job rotation) wdrażał zaawansowane technologie IT (FFA, ERP, GIS, Workflow, Scada, billing), centralizował struktury grup kapitałowych, wprowadzał nowe produkty na rynek, ukierunkowywał działanie firm na potrzeby klientów.

Sonda
Czy powinno się skonfiskować majątek Putina poza Rosją?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze