Kaufland

i

Autor: PIOTR GAJEK/SUPER EXPRESS startuje Wielka Letnia Loteria Kaufland

Piwo za darmo w znanej sieci sklepów. Sprawdź, kiedy je można dostać

2022-01-27 15:31

Kaufland przygotował specjalną promocję dla amatorów piwa. Już w najbliższą sobotę, 29 stycznia i niedzielę handlową, 30 stycznia, klienci sieci będą mogli otrzymać za darmo aż 4 butelki złocistego napoju. Tym razem Kaufland rozdaje piwo Carlsberg w półlitrowych butelkach.

Ogromną popularnością i to nie tylko wśród zagorzałych piwoszy cieszą się akcje, w których kilka piw można otrzymać za darmo. Od soboty, 29.01 do niedzieli, 30.01. (to pierwsza niedziela handlowa w tym roku) w Kauflandzie będzie taka promocja. Ci, którzy będą chcieli otrzymać za darmo piwo, powinni się pospieszyć, bo ten złocisty trunek znika z półek w mgnieniu oka. Lepiej więc nie odkładać zamiaru skorzystania z prezentu dopiero na niedzielny wieczór. Kaufland rozdaje piwa Carlsberg jasne 5 proc. alkoholu w butelce bezzwrotnej 0,5 l. Aby dostać złocisty trunek za darmo, trzeba kupić 6 sztuk, a 4 kolejne dostaniemy gratis.

Chcesz się przebadać na covid-19? Tutaj znajdziesz testy antygenowe!

Rabat udzielany jest przy kasie, zgłaszamy się z dziesięcioma piwami, ale płacimy tylko za sześć. Z promocji możemy skorzystać wiele razy. Trzeba tylko rozliczać zakup kolejnych 10 piw, z których 4 dostaniemy za darmo.

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.

To nie jedyna okazja czekająca na dla fanów piwa w Kauflandzie. Trzeba tylko dużo kupić, bowiem przy zakupie 12 puszek 0,5 l piwa Tyskie Gronie 5,5 proc., za jedną puszkę zapłacimy 2,49 zł. W promocji jest też Kasztelan, piwo niepasteryzowane 5 proc. w cenie 1,89 zł za butelkę 0,5 l.

Sonda
Czy polujesz na promocje?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze