Carrefour

i

Autor: MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS Carrefour

Obniżka VAT. Niższe ceny w sklepach Carrefour! Co można kupić taniej?

2022-01-27 13:49

Carrefour obniża ceny ponad 18 500 produktów w związku z obniżką VAT i jeszcze dodaje do tej listy 1000 najczęściej kupowanych przez klientów. Łącznie blisko 20.000 różnych produktów będziemy mogli kupić w hiper- i supermarketach Carrefour w całej Polsce. Obniżki odczujemy w kieszeni już od 1 lutego.

W sklepach własnych Carrefour od 1 lutego będą obowiązywać niższe ceny na asortyment objęty dotychczas 5 proc. stawką VAT. Działanie to jest zgodne z założeniami rządowej Tarczy Inflacyjnej 2.0, która czasowo wprowadza zerową stawkę podatku na wybrane produkty pierwszej potrzeby. W świetle nowych przepisów sieć prowadzi obecnie intensywne prace nad zapewnieniem klientom możliwie jak najniższych cen wskazanych produktów spożywczych w sklepach własnych. Wśród asortymentu, który obejmie ponad 18500 produktów w nowych cenach, znajdą się m.in. warzywa i owoce, wędliny i mięsa, olej, nabiał czy pieczywo. Dodatkowo sieć podjęła decyzję o obniżce i utrzymaniu konkurencyjnych cen na blisko 1000 kolejnych produktów, które klienci wybierają najczęściej podczas swoich zakupów, np. z kategorii kosmetyków, chemii domowej czy pozostałych produktów spożywczych nie objętych obniżką VAT.

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.

Już na początku 2020 roku, w odpowiedzi na trudną sytuację gospodarczą związaną z pandemią koronawirusa, Carrefour Polska jako jedna z pierwszych sieci w naszym kraju zdecydował o wprowadzeniu gwarancji niezmiennych cen na 150 produktów marki własnej. Znalazły się wśród nich najbardziej potrzebne produkty spożywcze, takie jak kasze, mąka, cukier, nabiał, a także higieniczne, m.in. papier toaletowy czy ręczniki papierowe.

Szykują się dwucyfrowe podwyżki lekarstw! Wiemy, kiedy to nastąpi

Dodatkowo w 2021 roku ruszyła długofalowa kampania „Ceny niskie jak dawniej”, w ramach której można było kupić w atrakcyjnej cenie m.in. produkty znanych marek dostawców, produkty marki Carrefour, a także artykuły ekologiczne, regionalne i lokalne. Niezmiennie popularnym rozwiązaniem zapewniającym klientom atrakcyjne ceny pozostają liczne programy oszczędnościowe. W ramach „Karty Dużej Rodziny”, do której Carrefour przystąpił jako pierwsza duża sieć handlowa w Polsce, każda rodzina z miasta i okolic, która posiada co najmniej trójkę dzieci, może skorzystać z rabatu aż do 10 proc. na całe swoje zakupy. Na podobny rabat mogą liczyć również osoby powyżej 60. roku życia, w ramach  „Karty Seniora”. Zarazem wszyscy klienci dysponujący aplikacją Mój Carrefour mogą skorzystać w każdy weekend z rabatu 10 proc. na całe zakupy.

Sonda
Czy tarcza antyinflacyjna faktycznie obniży ceny?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze