Vinted. Sprzedaż wysyłkowa odzież

i

Autor: SHUTTERSTOCK Rewolucja na Vinted! Nadawanie paczek będzie jeszcze łatwiejsze

Rewolucja na Vinted! Nadawanie paczek będzie jeszcze łatwiejsze

2022-04-12 15:06

Poczta Polska rozszerzyła współpracę z Vinted.pl. Klienci mogą nadać paczki w sklepach sieci Żabka. To wielkie udogodnienie, bowiem w sklepach paczki można nadawać od poniedziałku do soboty od godzin porannych aż do późnego wieczora, a w wielu placówkach – także w niedzielę.

Dobrze prosperująca współpraca pomiędzy Pocztą Polską i Vinted.pl, została rozszerzona. Już 6 kwietnia br. Spółka uzupełniła ofertę o możliwość nadawania przesyłek przez klientów platformy Vinted.pl w sklepach sieci Żabka. To wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich korzystających z serwisu. Ze względu na dogodne godziny otwarcia sklepów Żabka, paczki można nadawać od poniedziałku do soboty od godzin porannych, aż do późnego wieczora, a w niektórych – także w niedzielę.

– Nasi Klienci cenią sobie komfort i wygodę. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom Poczta Polska udostępniła osobom sprzedającym za pośrednictwem platformy handlowej Vinted.pl już ponad 12 tysięcy punktów, w których będą mogli nadać swoje przesyłki. Wśród nich są placówki Poczty Polskiej, a także – od kwietnia br. – sklepy sieci Żabka. Rozszerzając współpracę z Vinted.pl wzięliśmy pod uwagę potrzeby i wygodę wszystkich uczestników rynku eCommerce – zarówno kupujących jak i sprzedających – zaznacza Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

Tańczące z Promocjami 07.04.22

Rynek eCommerce w Polsce i na świecie stale się rozwija, co wykorzystuje, rozszerzając swoje usługi i dostosowując posiadaną infrastrukturę, Poczta Polska. Klienci coraz częściej sięgają po dogodną formę zakupów drogą on-line, a każda transakcja związana z nabyciem towaru w internecie skutkuje nadaniem nowej przesyłki. Usługa Pocztex Poczty Polskiej oferuje multikanałowość dostaw: do wyboru trzy metody dostawy – Pocztex PUNKT, AUTOMAT i KURIER.

Sonda
Robisz zakupy w internecie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze