Mc Donald

i

Autor: pixabay.com

Ukraiński Burger w McDonald’s! Ile kosztuje nowa kanapka?

2022-04-27 12:27

Od środy 27 kwietnia w sieci McDonald’s pojawił się nowy przysmak – Ukraiński Burger. W jego skład wchodzą: ciemna bułka, kotlet z kurczaka, bekon, ser cheddar, pomidor, sałata lodowa i sosy. McDonalds zapowiedział, że będzie przekazywał 3 złote z każdego sprzedanego Ukraińskiego Burgera na rzecz organizacji, które pomagają Ukrainie.

Sezonowa nowość w restauracjach McDonald’s. Ukraiński Burger to puszysta, ciemna bułka pszenna z soczystym kurczakiem w złocistej panierce. Do tego idealnie dobrane dodatki: chrupiący bekon, topiony ser cheddar, świeży pomidor i szatkowana sałata. Smaku dodaje aromatyczna mieszanka sosów: charakterystycznego czosnkowego i pysznego miodowo-musztardowego. Część przychodu ze sprzedaży (3 złote) Ukraińskiego Burgera jest przekazywana na cele organizacji pomagających Ukrainie.

Majówka 2022. Czy 2 maja jest dniem wolnym od pracy?

Nowy burger pojawił się w ofercie 27 kwietnia 2022 roku Według nieoficjalnych informacji będzie go można kupić w restauracjach przynajmniej przez miesiąc lub do wyczerpania zapasów.

Ile kosztuje Ukraiński Burger? Cena nowego burgera to 16,30 zł za kanapkę, w zestawie, ze średnimi frytkami i napojem– 22,40 zł.

Domowy ukraiński burger - jak zrobić popularny przysmak samodzielnie?

Tańczące z Promocjami 26.04.22

„Jako McDonalds jesteśmy marką otwartą na ludzi. Inicjatywa związana z wprowadzeniem Ukraińskiego Burgera jest odpowiedzią na sytuację w Ukrainie. Chcemy pokazać naszą solidarność oraz gościnność z obywatelami tego kraju. Ukraiński Burger to lokalny produkt McDonalds Ukraina, który pojawia się od kilku lat jako oferta czasowa” – informuje McDonald’s Polska w komunikacie.

Kolejnymi nowościami w menu McDonalds od 27 kwietnia są: McWrap TzaTziki (lunch), McMuffin Twarożek i Ogórek (śniadanie), McFlurry z polewą mango-marakuja i ciasteczkami (deser), lody z polewą mango-marakuja (deser), shake o smaku mango-marakuja (deser), ciastko mango-marakuja (deser), lemoniada (McCafe), Iced Latte (McCafe).

Sonda
Jak często jesz fastfoody? Pizza, hamburgery, frytki?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze