Ogromne kolejki w dyskontach. Co się dzieje w sklepach?

i

Autor: Adrien Delforge/Unsplash

Zakupy w Wigilię

Te sklepy nie będą czynne w Wigilię. Zakupy w IKEA i Jysk ograniczone

2022-12-21 10:54

W tym roku ponad 80 proc. Polaków zamierza ograniczyć wydatki na świąteczne zakupy spożywcze - wynika z przekazanego PAP raportu. Mimo tych danych nie zmienia to faktu, że przed nami czas największych zakupów. Polacy będą starali się przygotować magiczne święta i tłumnie ruszą na zakupy. Duże sklepy wychodzą im naprzeciw i dostosowują swoje godziny otwarcia. Jednak są też natomiast duże sieci, które zdecydowały się zamknąć swoje sklepy w Wigilię.

24 grudnia nie zrobimy zakupów w sklepach IKEA

- Święta są okresem podsumowań i wypoczynku, a także czasem spędzonym z najbliższymi - zapowiada sieć IKEA. Jak podaje sieć IKEA chce "umożliwić wszystkim pracowniczkom i pracownikom celebrację tego czasu po swojemu".

- Dlatego w Wigilię wszystkie sklepy IKEA, Punkty Odbioru Zamówień IKEA, Studia Planowania IKEA, Punkt Planowania IKEA oraz Zdalne Miejsce Spotkań z Klientami DOMOLINIA IKEA będą nieczynne. Zakupy w IKEA będą możliwe 24/7 poprzez stronę IKEA.pl oraz Aplikację Mobilną IKEA z odbiorem lub dostawą po świętach. Zapraszamy ponownie od 27 grudnia. W Sylwestra natomiast będziemy otwarci do godziny 16:00, aby przygotować się na powitanie Nowego Roku. Niech żyje magia świąt! - podaje IKEA

W Jysk również nie zrobimy zakupów w Wigilię. W tym dniu wszystkie sklepy Jysk będą zamknięte. W tym roku po raz siódmy pracownicy otrzymają dodatkowy dzień wolny w okresie zwiększonej sprzedaży przedświątecznej. 

Godziny otwarcia sklepów przed świętami, w Wigilię i Sylwestra 2022

Sprawdź, w których godzinach będą otwarte poniższe sklepy.

Netto. Godziny otwarcia w święta: W dniach 19-23 grudnia sklepy będą czynne w godzinach 6.00-23.00.

Lidl. Godziny otwarcia w święta: W Wigilię czynny do 13:00. W Sylwestra 31 grudnia sklepy sieci Lidl są czynne do 19.00.

Kaufland. Godziny otwarcia w święta: Sklepy kończą pracę 24 grudnia we wczesnych godzinach popołudniowych. W Wigilię czynne do 13:00.

Biedronka. Godziny otwarcia w święta: W Wigilię czynna do 13:00. W Sylwestra 31 grudnia sklepy sieci Biedronka są czynne do 19.00.

Żabka. Godziny otwarcia w święta: W Wigilię czynna do 14:00. W Sylwestra czynna w standardowych godzinach.

Dino. Godziny otwarcia w święta: W Wigilię czynny do 14:00. W Sylwestra 31 grudnia sklepy sieci Dino są czynne do 21:00.

Carrefour. Godziny otwarcia w święta: W Wigilię do godziny 13:00. W Sylwestra sklepy będą czynne do godziny 18:00.

Auchan. Godziny otwarcia w święta: W Wigilię do godz. 13.00. W Sylwestra w zależności od sklepu będzie czynny do godz. 18.00 lub 19.00.

Stokrotka. Godziny otwarcia w święta: W Wigilię klienci będą mogli zrobić zakupy do godziny 13.00. W sylwestra większość sklepów zakończy działanie o godzinie 18.

Intermarche. Godziny otwarcia w święta: 24 grudnia sklepy będą otwarte do godz. 13:30. 1 stycznia 2023 r. sklepy sieci Intermarché pozostaną zamknięte.

Sonda
Czy będziesz robić zakupy w wigilię?
Pieniądze to nie wszystko- Rafał Bochenek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze