Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Wielkanoc 2022. Jak będzie czynna Biedronka? [GODZINY OTWARCIA]

2022-04-13 19:24

Godziny otwarcia Biedronki na Wielkanoc 2022. Sieć Biedronka wydłuża godziny funkcjonowania sklepów przed Wielkanocą, aby Polacy mogli w komfortowych warunkach kupić ulubione świąteczne produkty. W Wielką Sobotę wszystkie sklepy sieci czynne będą do godziny 13:00. Zgodnie z ustawą o zakazie handlu w dwa świąteczne dni wszystkie sklepy sieci będą zamknięte.

Biedronka. Godziny otwarcia na Wielkanoc 2022

Okres Wielkanocy kojarzy się z wspólnym spędzaniem czasu przy rodzinnym stole zastawionym tradycyjnymi posiłkami. By ułatwić klientom przygotowania, w dniach poprzedzających Wielkanoc, sieć Biedronka wydłuża godziny funkcjonowania sklepów, aby klienci mogli zrobić zakupy bez zbędnego pośpiechu i w większym komforcie. Dlatego 14 i 15 kwietnia tj. w Wielki Czwartek oraz Wielki Piątek ponad 2200 sklepów sieci Biedronka na terenie całego kraju funkcjonować będzie co najmniej do godziny 23, to oznacza, że łącznie 3100 placówek czynnych będzie przynajmniej do 22. Z kolei w Wielką Sobotę wszystkie placówki sieci będą czynne do godziny 13. W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny tj. odpowiednio 17 i 18 kwietnia br. wszystkie sklepy sieci Biedronka będą zamknięte.

- Wielkanoc w polskiej tradycji to czas, który spędzamy z najbliższymi, ciesząc się smakiem znanych od pokoleń potraw. Wydłużamy pracę naszych sklepów aby nasi klienci mogli spokojnie i bez pośpiechu kupić wszystkie potrzebne składniki do przygotowania ulubionych, tradycyjnych dań - mówi Paweł Stolecki, dyrektor makroregionu w sieci Biedronka.

Tańczące z Promocjami 12.04.22
Sonda
Czy planujesz skromniejsze święta Wielkanocne?
Najnowsze