BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Biedronka Home

Wielkanoc 2022. Wielkie hity w promocji Biedronki! Jaja i słodycze za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-04-13 15:10

Do świąt zostało kilka dni, nie warto odkładać zakupów na ostatnią chwilę. W kolejnym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy wielkanocną ofertę Biedronki. Dyskont rozdaje za darmo jajka i słodycze, a mięsa, ryby czy wędliny sprzedaje z dużymi rabatami. Zobacz najnowszy odcinek programu.

Szał świątecznych zakupów trwa w najlepsze. Ceny produktów niezbędnych na wielkanocny stół wprawdzie są wysokie, ale dzięki promocjom możemy sporo zaoszczędzić. Dobrą promocję przygotowała Biedronka. Korzyścią jest nie tylko zysk dla domowego budżetu, ale też możliwość wygrania aż 500 tys. na mieszkanie lub dom w kończącej się już Wielkiej Loterii.

Za schab wieprzowy bez kości zapłacimy 10,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł (z kartą Moja Biedronka).

Koszyk podstawowych dóbr podrożał! Znowu zapłacimy więcej za zakupy

Wszystkie wędliny paczkowane marki Kraina Wędlin Select kupimy o 25 proc. taniej. Podstawowy produkt na wielkanocny stół, czyli biała kiełbasa z szynki w promocji kosztuje 6,99 zł/500 g. Żeby tyle zapłacić, trzeba kupić 2 opakowania. Mamy też dobrą promocję na wszystkie łososie wędzone marki Marinero, drugie opakowanie jest tańsze o połowę. Rodzaje ryby możemy dowolnie mieszać.

Biedronka promuje też serek twarogowy Vitello w cenie 2,99 zł za opakowanie o wadze 400 g, cena obowiązuje przy zakupie 2 opakowań oraz rozdaje jajka z chowu ściółkowego. Kupując 2 dowolne opakowania, trzecie dostajemy za darmo. W promocji jest ser grillowy Tolonis – 4,79 zł i ser kozi lub owczy – 7,49 zł – trzeba kupić 2 opakowania.

Wielkanoc 2022. Jakie są godziny otwarcia sklepów przed świętami?

W dobrej cenie cenie jest awokado -3,99 zł za sztukę, rzodkiewki - 0,99 zł za pęczek i jabłka regionalne z polskich sadów – 2,35 zł/kg. Skorzystajmy też z rabatów na słodycze. Czekolady Wedla są w promocji 2+1 gratis, wszystkie słodycze na wagę z wielkanocnej linii Magnetic są tańsze o 25 proc.

Tańczące z Promocjami 12.04.22
Sonda
Czy planujesz skromniejsze święta Wielkanocne?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze