BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS BIEDRONKA sklep handel promocje

Loteria Biedronki. Jakie są zasady, terminy i nagrody? Jak wygrać mieszkanie?

2022-02-16 8:25

Biedronka rozdaje swoim klientom mieszkania. Od 7.02. ruszyła wielka loteria „Wygraj mieszkanie z Biedronką”. Każdy klient sieci co tydzień ma szansę wygrać 500 000 zł na zakup mieszkania lub domu. Ostatni dzień, w którym możemy brać udział w loterii to 16 kwietnia. Od środy [16.02.2022] poznamy pierwszych zwycięzców! Co trzeba zrobić, by wygrać mieszkanie od Biedronki?

Wielka loteria Biedronki. Jakie są zasady?

Już 16 lutego zostaną ogłoszeni pierwsi szczęśliwcy, którzy wygrają pieniądze na zakup domu lub mieszkania w wysokości 500 tys. zł. Udział w Loterii jest prosty. Trzeba zrobić zakupy za 99 zł z kartą Moja Biedronka. Następnie kasjerowi potwierdzamy chęć udziału w loterii i co tydzień sprawdzamy, czy nie wygraliśmy. Numer losu znajdziemy na paragonie. W każdym losowaniu Biedronka wyłoni 5 osób, które wygrają po 500 000 zł na zakup domu lub mieszkania. Łącznie do wygrania jest 50 mieszkań lub domów. Loteria potrwa do 16 kwietnia.

Z Loterii wyłączone są napoje alkoholowe, w tym piwo oraz wyroby tytoniowe, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt i doładowania telefonów komórkowych. Zakupionych produktów nie można zwrócić. Za każde wydane 99 zł (po odliczeniu produktów wyłączonych z loterii) można otrzymać 1 los przy czym łączna liczba losów w ramach dokonania zakupów (na jedną kartę Moja Biedronka) wynosi maksymalnie 10 losów dziennie.

Wielka  loteria Biedronki

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Wielka loteria Biedronki

Loteria w Biedronce. Kiedy ogłoszenie zwycięzców?

Osoby, których losy zostały wylosowane, są powiadamiane telefonicznie na numer przypisany do danej karty Moja Biedronka, nie później niż w ciągu 3 dni roboczych po danym losowaniu w godz. 9-21. Rozmowa jest nagrywana, o czym laureat jest uprzedzony na początku rozmowy. Jeżeli pierwsza próba połączenia ze strony Biedronki będzie nieudana, organizator wykonuje jeszcze tylko dwie próby połączenia z laureatem w kolejnym dniu, w wybranej przez siebie porze dnia.

Przez nieudaną próbę połączenia z Laureatem rozumie się nie tylko nieodebranie połączenia przez co najmniej 5 sygnałów, włączenie się poczty głosowej czy brak możliwości połączenia z użytkownikiem telefonu. Nieudana próba jest liczona także, jeśli nastąpi przerwanie połączenia czy odebranie połączenia przez osobę, która nie jest wylosowaną osobą i nie będzie w stanie przekazać słuchawki laureatowi.

Zasady promocji

Nie dostajemy gotówki do ręki. 500 tysięcy zł to górny limit, który Biedronka wypłaci zwycięzcom na zakup nieruchomości. Jeśli na przykład kupią tańsze mieszkanie, Biedronka zapłaci całość jego ceny, ale już nie wyda różnicy. Jeśli mieszkanie, które chcemy kupić, jest droższe niż 500 tysięcy zł, to wszystkie koszty ponad tę kwotę musimy pokryć sami.

Poczcie Polskiej grozi gigantyczna redukcja etatów! Ile zarabia listonosz?

Laureat może kupić nieruchomość z inną osobą, ale jego udział musi wynosić minimum 50 proc. Może to być też nieruchomość bez księgi wieczystej, ale trzeba zawrzeć ze sprzedającym, w formie aktu notarialnego, przedwstępną umowę sprzedaży, zobowiązującą również do ustanowienia odrębnej własności.

Nagrody w loterii podlegają opodatkowaniu w wysokości 10 proc. wartości nagrody, ale Biedronka ufundowała dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości podatku, która zostanie przeznaczona na jego zapłatę. Podatki i opłaty wynikające z nabycia nieruchomości pokrywa zwycięzca loterii.

Tańczące z promocjami 11.02.2022r.
Sonda
Czy lubisz robić zakupy w Biedronce?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze