Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Biedronka. Szokujące ceny! Parówki za 1 zł, jajka i słodycze za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-02-11 11:40

Nowa promocja w Biedronce. Nie sposób nie skorzystać z promocji w Biedronce. W najnowszym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy co najbardziej opłaca się kupić w ulubionym przez Polaków dyskoncie. Dzięki rabatom w kieszeni zostanie nam sporo pieniędzy. Dużo taniej kupimy mięsa, parówki, jajka czy masło. Możemy też niedrogo kupić upominki na Walentynki.

Promocje w Biedronce [10.02.2022]

Mimo drożyzny w sklepach to dzięki promocjom w Biedronce możemy zapłacić dużo mniej. To się naprawdę opłaca. Za połowę ceny kupimy schab wieprzowy bez kości – 7,99 zł/kg, warunkiem jest użycie karty Moja Biedronka i zakup innych produktów za min.29 zł. Na tej samej zasadzie, w sobotę 12.02. za świeży filet z piersi kurczak zapłacimy tylko 8,99 zł. W super promocji jest też mielone mięso z łopatki wieprzowej lub szynki. Przy zakupie trzech dowolnych opakowań, jedno jest w cenie 3,99 zł/500 g. Drugi, dowolny paczkowany produkt marki Tarczyński kosztuje jedynie 1 zł. Możemy też w cenie 1,79 zł/100 g kupić wędzoną makrelę. Tani jest olej rzepakowy Kujawski, którego cena ostatnio bardzo wzrosła. Kupując dwie litrowe butelki, za jedną zapłacimy 7,99 zł.

Biedronka oferuje też wyjątkowo popularną wśród klientów promocję na masło. Tym razem za kostkę masła ekstra Polskie Mlekovita zapłacimy 4,95 zł. Warunek – zakup 2 opakowań i karta Moja Biedronka. Skorzystajmy również z dobrych cen nabiału. Przy zakupie dwóch opakowań za ser żółty gouda, 400 g zapłacimy 6,99 zł. W promocji 2+1 gratis są wszystkie jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka.

Przebojem cenowym są polskie jabłka w promocji za 1,49 zł/kg – duży wybór gatunków. Tanie są pomarańcze deserowe – 2,89 zł/kg. W promocji pęczek rzodkiewek kupimy za 0,99 zł, a brokuł za 3 ,99 zł/szt. Sprawdzonym prezentem na Walentynki są słodkości. W promocji Biedronki znajdują się m.in. słodycze marki Lindt, które zostały objęte wyjątkową promocją „2+1 gratis”. Strzałem w dziesiątkę są również wyjątkowe pralinki marki Wedel czy kultowe Ptasie Mleczko w cenie od 9,49 zł za opakowanie. Na zakochanych czekają również bombonierki Mon Cheri (12,99 zł), praliny Rafaello (8,99 zł) i czekoladki Ferrero Rocher (od 8,99 zł za opakowanie).

Tańczące z promocjami 11.02.2022r.
Sonda
Skorzystasz z walentynkowych promocji Biedronki?
Najnowsze

Materiał sponsorowany