BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Biedronka Home

Biedronka rekrutuje! Ile płaci za pracę na magazynie?

2022-02-10 5:58

Praca w Biedronce - ile można zarobić? Sieć Biedronka rozwija swój system logistyczny budując kolejny, 17. magazyn na terenie Polski. Najnowsze centrum dystrybucyjne powstaje w Stawigudzie, w powiecie olsztyńskim. Wkrótce rozpocznie się rekrutacja kilkuset osób, które znajdą zatrudnienie w obiekcie znajdującym się w województwie warmińsko-mazurskim.

Praca w Biedronce

Nowe centrum dystrybucyjne powstaje na działce o powierzchni 9 hektarów w miejscowości Stawiguda obok Olsztyna. Zajmie 38 tys. metrów kwadratowych powierzchni, czyli więcej niż 5 pełnowymiarowych boisk piłkarskich. Magazyn codziennie będzie wysyłać do sklepów sieci Biedronka do 6300 palet. Na wyposażeniu znajdzie się ponad 200 wózków widłowych oraz 175 pojazdów ciężarowych. Na koniec 2022 roku magazyn obsługiwać będzie ponad 200 placówek na północy Polski, głównie w województwach warmińsko-mazurskim oraz podlaskim.

Centrum dystrybucyjne w Stawigudzie będzie wyposażone w rozwiązania zmniejszające wpływ na środowisko, takie jak: chłodnictwo w pełni oparte na wykorzystaniu naturalnych gazów (CO2), czy inteligentny system oświetlenia LED, dopasowujący się do poziomu natężenia naturalnego światła. Na dachu budynku zamontowane zostaną nowoczesne panele fotowoltaiczne. Zatrudnienie znajdzie tutaj około 500 osób czyniąc to centrum dystrybucyjne Biedronki jednym z największych pracodawców na tym obszarze.

 Biedronka rekrutuje! Ile płaci na magazynie?

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Biedronka rekrutuje! Ile płaci na magazynie?

Już od 10 lutego rusza rekrutacja na stanowiska kadry kierowniczej, a na początku marca rozpocznie się proces zatrudniania na stanowiska operacyjne, począwszy od magazynierów, inspektorów ds. administracyjno–magazynowych, specjalistów oraz kontrolerów jakości.

Ile można zarobić?

Magazynier z najmniejszym stażem uzyska na nie mniej niż 3950 zł brutto natomiast doświadczony ze stażem 3 lata ma zagwarantowane zarobki wynoszące minimum 4400 zł brutto. Inspektor ds. administracyjno-magazynowych rozpoczynający karierę otrzyma 4500 zł brutto, natomiast osoba doświadczona może liczyć na 4800 zł brutto. Pracownicy oprócz pensji zasadniczej mogą liczyć też na premie uznaniowe powiązane z realizacją celów, powiększające ich realne wynagrodzenia – magazynier może otrzymać łączne wynagrodzenie do 5810 zł brutto, a inspektor ds. administracyjno-magazynowych do kwoty 6150 zł brutto. Sieć Biedronka oferuje też swoim pracownikom bogaty pakiet pozapłacowy obejmujący ponad 20 programów socjalnych i benefitów.

I Kongres ESG i Olimpiady Specjalne
Sonda
Pracowałeś/aś kiedyś w Biedronce?
Najnowsze