Biedronka

i

Autor: MAT. PRASOWE Biedronka

Wielka loteria Biedronki. Sieć rozdaje klientom MIESZKANIA! Jakie są zasady?

2022-02-07 15:32

Do niesamowitych promocji w Biedronce zdążyliśmy się przyzwyczaić, ale czegoś takiego jeszcze nie było! Popularna sieć rozdaje klientom mieszkania. Od 7.02. ruszyła wielka loteria „Wygraj mieszkanie z Biedronką”. Nie przegap okazji i zobacz, jak wziąć udział w losowaniu. Co trzeba zrobić, by wygrać mieszkanie od Biedronki?

Zapowiada się wielki hit w Biedronce. Już od 7.02. we wszystkich sklepach sieci startuje wielka loteria „ Wygraj mieszkanie z Biedronką”. Każdy klient sieci co tydzień ma szansę wygrać 500 000 zł na zakup mieszkania lub domu. Ostatni dzień, w którym możemy brać udział w loterii to 16 kwietnia.

Rewolucja w pracy nauczycieli. Brak nadgodzin i dużych podwyżek

Zasady loterii są bardzo proste. Trzeba zrobić zakupy za 99 zł z kartą Moja Biedronka. Następnie kasjerowi potwierdzamy chęć udziału w loterii i co tydzień sprawdzamy, czy nie wygraliśmy. Numer losu znajdziemy na paragonie. W każdym losowaniu Biedronka wyłoni 5 osób, które wygrają po 500 000 zł na zakup domu lub mieszkania! Łącznie do wygrania jest 50 mieszkań lub domów. Ze zwycięzcami Biedronka skontaktuje się telefonicznie. Pierwsi szczęśliwcy będą ogłoszeni już 16.02.2022!

Wielka  loteria Biedronki

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Wielka loteria Biedronki

Z Loterii wyłączone są napoje alkoholowe, w tym piwo oraz wyroby tytoniowe, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt i doładowania telefonów komórkowych. Za każde wydane 99 zł (po odliczeniu produktów wyłączonych z loterii) można otrzymać 1 los przy czym łączna liczba losów w ramach dokonania zakupów (na jedną kartę Moja Biedronka) wynosi maksymalnie 10 losów dziennie.

Tańczące z promocjami 4.02
Sonda
Czy lubisz robić zakupy w Biedronce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze