Majonez

i

Autor: Getty images

Wielkanoc 2022. Gdzie najtaniej kupić majonez na święta?

2022-04-10 11:54

Wielkanoc już za tydzień, w sklepach trwają w najlepsze świąteczne promocje. Dzięki nim niedrogo możemy kupić produkty niezbędne na świąteczne potrawy. Jednym z podstawowych artykułów jest majonez - dodatek do jajek na twardo, sosów i składnik królowej świątecznego stołu – sałatki jarzynowej. Sprawdziliśmy, gdzie możemy kupić go najtaniej

To produkt, którego na Wielkanoc nie może zabraknąć. Majonez dodawany do sałatek, sosów, jajek na twardo, pojawia się w wielu świątecznych promocjach. Sprawdziliśmy oferty największych sieci handlowych. Do wyboru mamy różne rodzaje i wielkości słoików. Najbardziej opłaca się kupić duże opakowanie, które z pewnością wykorzystamy w całości przez święta. Majonezy z różnych regionów Polski możemy kupić w Biedronce. Majonez Napoleoński kupimy za 6,49 zł/460 ml, Pomorski – 4,49 zł/260g, Świdnicki – 4.69 zł/300g, Białuty – 4,99 zł/260 g, Kętrzyński – 8,99 zł/700 ml.

Czy Polska w końcu dostanie pieniądze z KPO? Ważna informacja od premiera

Niezwykle popularny majonez Dekoracyjny Winiary w Biedronce jest dostępny w różnej wielkości opakowań. Słoik o poj. 700 ml kosztuje 8,99 zł, a jeszcze większy, bo 820 ml - 9,99 zł. W Lidlu warto kupić mający wielu fanów, doskonały majonez Kielecki w cenie 7,99 zł/500 ml. Ten sam majonez w Carrefour jest droższy od złotówkę. Tu z kolei w dobrej cenie jest majonez Kętrzyński – 8,99 zł/815 g.

majonez Winiary za 6,99 zł

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE majonez Winiary za 6,99 zł

Gdzie kupimy najtaniej

Majonez Dekoracyjny Winiary w dużych opakowaniach jest hitem promocji w wielu sieciach handlowych. I co ciekawe w niektórych kosztuje tyle samo. Za 6,99 zł słoik o pojemności 700 ml kupimy w Intermarche, Netto i Kaufland. W sklepach sieci Stokrotka i Carrefour kosztuje 7,49 zł, w Dino – 8,49 zł ( cena przy zakupie 2 opakowań). Być może w ostatnich dniach przed świętami pojawią się nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne promocje.

Jest też jedno ale.. Winiary to marka należąca do koncernu Nestle, który wciąż działa w Rosji i tym samym wspiera Putina. Nestle w oficjalnym komunikacie zapewnia jednak, że w trakcie wojny w Ukrainie jej działania w Rosji będą koncentrować się na dostarczaniu niezbędnej żywności, takiej jak żywność dla niemowląt i żywność medyczna/szpitalna, a nie na osiąganiu zysku. Nestle gwarantuje też, że w pełni przestrzega wszystkich międzynarodowych sankcji nałożonych na Rosję i deklaruje, że wszelkie zyski, które osiągnie w Rosji, przekaże organizacjom humanitarnym.

Tańczące z Promocjami 07.04.22
Sonda
Który majonez lubisz najbardziej?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze