Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Wielkanoc 2022. Mega promocje w Biedronce. Jaja, soki i słodycze za darmo! [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-04-08 5:43

Wielkanoc tuż – tuż, najwyższa pora na zrobienie zakupów na świąteczny stół. W kolejnym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” zrobiliśmy zakupy w Biedronce, wybierając najlepsze oferty. Sieć ma w promocji tanie mięsa, wędliny, owoce czy nabiał. Część z nich możemy nawet dostać za darmo. Zobacz najnowszy odcinek programu "Tańczące z promocjami".

Świątecznych zakupów nie warto odkładać na ostatnią chwilę. Już teraz znajdziemy doskonałe promocje produktów niezbędnych na Wielkanoc. Super ofertę przygotowała Biedronka. Korzyścią jest nie tylko zysk dla portfela, ale też szansa wygrania aż 500 tys. na mieszkanie lub dom w Wielkiej Loterii.

W ramach akcji „Oszczędzaj połowę” możemy dostać vouchery na Ptasie Mleczko i herbatę Lipton. Kupując te produkty zyskujemy na kolejne zakupy aż 50 proc. ceny zapłaconej za te produkty. Za szynkę wieprzową bez kości zapłacimy 10,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł ( z kartą Moja Biedronka). Podobna promocja będzie w dn. 9 10.04. na kaczkę świeżą bez podrobów – 8,99 zł/kg.

Pojemnik na zwłoki w Leroy Merlin. Akcja polskiego artysty hitem internetu [GALERIA]

Wydatek min. 29 zł na inne produktów pozwala też kupić tanio mięso mielone z łopatki wieprzowej w cenie 6,49 zł/500 g, ale trzeba kupić 2 opakowania. Mamy dobrą promocję na wszystkie śledzie marki Marinero, drugie opakowanie jest tańsze o połowę. Rodzaje ryby możemy dowolnie mieszać. Od piątku do niedzieli, 8-10.04 mamy okazję kupić kiełbasę żywiecką, 600 g, za 9,99 zł, warunkiem jest zakup 2 opakowań. W te dni możemy za darmo dostać soki i smoothies Vital Fresh, na te pyszności mamy bowiem promocję 2+1 gratis.

Zobacz w galerii poniżej wielkanocne promocje w Biedronce

Biedronka promuje też twaróg sernikowy President w cenie jedynie 6,49 zł/kg oraz rozdaje jajka z chowu ściółkowego. Kupując 2 dowolne opakowania, trzecie dostajemy za darmo. W promocji jest serek pleśniowy Camambert – 2,65 zł i parówki z szynki -3,49 zł (cena przy zakupie 2 opakowań).

Dramat kredytobiorców! WIBOR rośnie szybciej niż stopy procentowe

W dobrej cenie cenie są różowe grapefruity – 2,99 zł/kg, winogrona jasne bezpestkowe – 9,99 zł/kg i świeże truskawki – 5,99 zł/500 g. Młoda kapusta kosztuje w promocji 3,99 zł za sztukę. Skorzystajmy też z rabatów na słodycze. Czekoladowe figurki zwierzątek wielkanocnych są w promocji 2+1 gratis, a drugie opakowanie pralin Ferrero Rocher i Raffaello kupimy o 50 proc. taniej.

Tańczące z Promocjami 07.04.22
Sonda
Ile planujesz wydać na zakupy wielkanocne w tym roku?
Najnowsze