Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Wielkanoc 2022. Promocje w Biedronce powalają na kolana. Setki produktów za połowę ceny!

2022-04-09 7:56

Do świąt zostało kilka dni, w sklepach już mamy szał zakupów. Biedronka stara się obniżyć temperaturę przedświątecznych przygotowań, proponując atrakcyjne promocje. Do 10 kwietnia, klienci mogą kupić m.in. dekoracje świąteczne i inne artykuły przemysłowe, oszczędzając 50 proc. wartości tańszego z produktów.

Biedronka zaprasza klientów na przedświąteczne zakupy w wydłużonych godzinach funkcjonowania swoich sklepów. Przypominamy również, że 10 kwietnia 2022 roku jest niedzielą handlową i wszystkie sklepy sieci Biedronka będą otwarte, natomiast w Wielką Sobotę wszystkie sklepy sieci czynne będą do godziny 13:00.

Wielkanocne dodatki w promocji

Nieodłącznym elementem Niedzieli Palmowej są palmy wielkanocne – klienci sieci Biedronka mogą je nabyć w cenie 4,99 zł za sztukę. Wielkanoc to również kolorowe pisanki. Aby atrakcyjnie się prezentowały w wielkanocnych koszyczkach, dostępnych w sklepach Biedronka już od 14,99 zł, warto zdecydować się na barwniki, owijki lub naklejki do dekoracji jajek (3,49 zł za opakowanie).

500 plus zamiast dzietności zwiększyło inflację. Miażdżąca ocena PAN

W dniach 8 – 10 kwietnia we wszystkich sklepach sieci Biedronka jest promocja na artykuły przemysłowe, tekstylia i zabawki, w tym wielkanocne ozdoby. Przy zakupie na jednym paragonie dwóch produktów z tych kategorii z kartą Moja Biedronka, klient otrzyma rabat w wysokości 50 proc. na najtańszy z nich. Wzięcie udziału w tej promocji nie wyłącza możliwości wzięcia udziału w Wielkiej Loterii Wygraj Mieszanie z Biedronką.

Wielkanocne obniżki

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Wielkanocne obniżki

Promocje na świąteczny stół

W weekend poprzedzający Święta Wielkanocne na klientów sieci Biedronka czeka m.in. wyjątkowa promocja na wszystkie jaja z chowu ściółkowego marki Moja Kurka. Od 9 do 10 kwietnia przy zakupie trzech opakowań jaj, z kartą Moja Biedronka, klient otrzyma rabat w wysokości najtańszego z nich w promocji 2+1.W okresie przedświątecznym szczególnie ważne są mięsa. W białym, świątecznym barszczu nie może zabraknąć białej kiełbasy, której cena zaczyna się już od 7,99 zł za półkilogramowe opakowanie. Na świątecznym stole świetnie zaprezentuje się też szynka wieprzowa bez kości w cenie 10,99 za kg przy zakupie innych produktów za min. 29 zł z Kartą Moja Biedronka czy polska gęś w cenie 14,99 zł/kg.

Tańczące z Promocjami 07.04.22
Sonda
Szykujesz się już do Wielkanocy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze