Całkowity zakaz handlu

i

Autor: arc. Całkowity zakaz handlu

Niedziele handlowe kwiecień 2022. Kiedy zrobić zakupy?

2022-04-03 8:06

Niedziele handlowe w kwietniu 2022. To jest miesiąc wręcz przepełniony niedzielami handlowymi. W kwietniu wypadają aż dwie niedziele handlowe. Zobacz, czy przed świętami w niedzielę zrobisz zakupy w hipermarkecie lub galerii handlowej. Czy najbliższa niedziela, czyli niedziela 3 kwietnia 2022 jest objęta zakazem handlu? Sprawdź, kiedy w kwietniu 2022 zrobisz bez problemu zakupy w niedzielę. Warto zaznaczyć, że coraz częściej i w niedziele niehandlowe czynne są większe sklepy, w których to działają kasy samoobsługowe.

Niedziele handlowe 2022. Handlowe niedziele kwiecień 2022

W tym roku mamy raptem 7 niedziel handlowych. Ale co ciekawe, aż dwie z nich przypadają w kwietniu. Zgodnie z kalendarzem niedziel handlowych w kwietniu 2022 roku mamy dwie niedziele handlowe: 10 kwietnia oraz 24 kwietnia. Zatem tuż przed wielkanocnymi świętami, które  w 2022 roku wypadają w dniach 17 (Niedziela Wielkanocna) i 18 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) z powodzeniem będzie można zrobić zakupy w niedzielę. Ale co ciekawe, zakupy w niedzielę będzie można zrobić i w niedzielę po świętach wielkanocnych, czyli 25 kwietnia. Będzie to niedziela poprzedzająca długi majowy weekend. Podkreślamy, że w niedzielę handlową czynne mogą być wszystkie galerie handlowe, supermarkety, hipermarkety, dyskonty, mniejsze i większe sklepy osiedlowe. Zatem w niedzielę handlową mogą być otwarte takie sklepy jak Biedronka, Lidl, Aldi, Dino, Kaufland, ale i Rossmann. Natomiast w niedziele objęte zakazem handlu, zgodnie z przepisami taka sprzedaż nie jest możliwa. Ale coraz więcej sieci i z takiej sytuacji znalazło więcej, wprowadzając system kas samoobsługowych. Po kwietniu, na kolejną niedzielę handlową trzeba będzie poczekać aż do 26 czerwca 2022 roku.

Niedziele handlowe 2022, które jeszcze przed nami: 10 kwietnia, 24 kwietnia, 26 czerwca, 28 sierpnia, 11 grudnia, 18 grudnia.

Tańczące z Promocjami 31.03.22
Sonda
Czy przestaniesz robić zakupy w sklepach, które nie wycofały się w Rosji?
Najnowsze