Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka będzie placówką medyczną?

Biedronka rozdaje 10 piw za darmo! Wypłaci też gotówkę za zwrot butelek

2022-04-01 14:33

1 kwietnia, czyli Prima Aprilis, kojarzy się z płataniem figli, nabieraniem innych lub robieniem żartów, jednak Biedronka tego dnie nie żartuje. W piątek i sobotę, tj. 1 i 2 kwietnia, wszyscy klienci Biedronki mogą otrzymają 10 piw gratis przy zakupie 20 piw w butelkach zwrotnych z kartą Moja Biedronka. W ten sposób sieć chce zachęcić klientów do zapoznania się z nowym systemem kaucyjnym i przekonać ich do wybierania produktów w opakowaniach, które można ponownie wprowadzić do obiegu.

21 marca sieć Biedronka uruchomiła nowy system kaucyjny dla piw pięciu wiodących marek. Dzięki temu na wszystkie butelki zwrotne obowiązuje kaucja 50 gr za butelkę, którą można odzyskać na dwa sposoby. Przy oddaniu butelek bez paragonu klient otrzyma voucher na kolejne zakupy, natomiast przy okazaniu dowodu zakupu kaucja zostanie wypłacona w gotówce. Butelki można oddawać aż w 3150 placówkach sieci Biedronka. Aby zachęcić klientów do sprawdzenia, jak działa nowy system kaucyjny, kolejna odsłona cyklicznej promocji 10+10 gratis na piwo obejmie właśnie piwa sprzedawane w butelkach zwrotnych. Będą to produkty marek takich jak:

  • Żywiec Jasne Pełne,
  • Warka Classic,
  • Harnaś Jasne Pełne,
  • Kasztelan Niepasteryzowane.

Promocja będzie dostępna dla posiadaczy karty Moja Biedronka we wszystkich sklepach w Polsce w dniach 1 i 2 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Przy zakupie 20 produktów, na jednym paragonie, naliczony zostanie rabat o wartości 10 najtańszych produktów. Rabat nie obejmuje kaucji za butelkę zwrotną. Klientów obowiązuje łączny limit – 20 produktów dziennie tj. maksymalnie 10 sztuk gratis na kartę Moja Biedronka. Regulamin zwrotu butelek oraz lista produktów objętych promocją dostępne są w sklepach i na stronie sieci. Produkty dostępne do wyczerpania zapasów. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi akcjami.

Tańczące z Promocjami 31.03.22
Sonda
Czy lubisz robić zakupy w Biedronce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze