Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka będzie placówką medyczną?

Biedronka wypłaci premię na Wielkanoc. Ile dostaną pracownicy?

2022-04-11 14:42

Premia dla pracowników Biedronki na Wielkanoc. Jeszcze przed tegoroczną Wielkanocą, blisko 55 000 pracowników sieci Biedronka otrzyma Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santos za 2021 rok w wysokości 2800 zł. W ten sposób zostaną uhonorowane codzienne wysiłki członków zespołu Biedronki w kolejnym roku naznaczonym pandemią i jej ekonomicznymi skutkami.

Wielkanoc 2022. Biedronka rozdaje premię

Nagrodą na Wielkanoc zostali objęci pracownicy sieci Biedronka zarówno w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych i biurach, pracujący na stanowiskach niemenedżerskich. Tegoroczna wartość nagrody jest wyższa o 300 zł od zeszłorocznej, a co za tym idzie najwyższa w historii sieci Biedronka. Do otrzymania nagrody uprawnieni są pracownicy, którzy rozpoczęli świadczenie pracy na rzecz sieci Biedronka na podstawie umowy o pracę nie później niż 01.04.2021 r. i byli zatrudnieni w dniu 01.04.2022 r. Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2021 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu - czytamy w komunikacie firmy.

Tańczące z Promocjami 07.04.22

- Z dumą mogę powiedzieć, że zespół Biedronki w mistrzowski sposób pokonał wszystkie przeszkody na swojej wyboistej drodze i po raz kolejny odniósł sukces. Patrząc na wszystkie ubiegłoroczne starania i osiągnięcia, odczuwam ogromny podziw i szacunek dla wszystkich odważnych i nieustępliwych pracowników, którzy tworzą zespoły Biedronki w sklepach, centrach dystrybucyjnych i biurach - podkreślił w liście przesłanym do pracowników sieci Biedronka, Pedro Soares dos Santos, prezes Grupy Jerónimo Martins.

Sonda
Czy pracownicy dyskontów są przyzwoicie wynagradzani?

- W ten sposób realizujemy nasze strategiczne założenia, by być pracodawcą pierwszego wyboru. Cieszy mnie, że przy okazji zbliżających się świąt wielkanocnych możemy ogłosić tę bardzo dobrą wiadomość. Nagroda zostanie wypłacona jeszcze w tygodniu poprzedzającym Wielką Sobotę, by można było z niej skorzystać w trakcie przygotowań do świąt - dodaje Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu w sieci Biedronka.

Ile zarabia się w Biedronce?

Od 1 stycznia b.r. ponad 60 tys. pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych największej sieci handlowej w Polsce otrzymało podwyżki, na które w skali roku przeznaczono ponad 142 mln zł. Wynagrodzenie pracowników wzrosło od 200 do 250 zł.  Sprzedawca-kasjer, rozpoczynający pracę w Biedronce, zarabia od stycznia 2022 r. nie mniej niż 3460 zł do 3800 zł a jeśli ma staż pracy powyżej 3 lat od 3600 zł do 4050 zł. Początkujący kierownik sklepu dostanie nie mniej niż 5100 zł. Zwiększenie wynagrodzeń czeka także pracowników centrów dystrybucyjnych sieci Biedronka. Magazynier z najmniejszym stażem będzie mógł liczyć na 3800 - 4100 zł, a inspektor ds. administracyjno-magazynowych na 4650 - 4950 zł.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze