Biedronka - gazetka. Oferty, rabaty, wyprzedaże, promocje 2020

i

Autor: Biedronka - biuro prasowe

WIELKIE promocje w Biedronce. Śliwki za 3 zł, ziemniaki za 3 zł i mięso mielone za 3 zł

2020-10-05 12:00

Nowy tydzień to nowe promocje. Poniedziałek to idealny moment, aby uzupełnić lodówkowe braki i przygotować zapasy na nadchodzący tydzień. W sklepach pojawiają się nowe gazetki promocyjne i atrakcyjne rabaty. Zobacz, jaką ofertą w tym tygodniu przygotowała Biedronka.

Jesień to czas kiedy sięgamy po rozgrzewające i sycące potrawy. Częściej niż latem jemy mięso,  które idealnie smakuje z jesiennymi warzywami takimi jak dynia. Posiadacze karty Moja Biedronka w ofercie znajdą między innymi mega pakę filetów z piersi kurczaka Kraina Mięs w cenie 8,45 zł/kh (cena bez promocji wynosi 16,89 zł/kg). Miłośnicy tradycyjnego polskiego obiadu, czyli kotletów mielonych podawanych z ziemniaczkami, mizerią labo gotowaną marchewką powinni przyjrzeć się promocji na mięso mielone z indyka Kraina Mięs, przy zakupie dwóch opakowań za jedno zapłacimy 3,38 zł.

ZOBACZ KONIECZNIE: Rewolucja w emeryturach i zasiłkach. Zmiany w wypłatach świadczeń i rozliczeniach składek

Śliwki są obok jabłek najbardziej polskimi z owoców. Idealnie nadają się do przetworów i ciast, a zjadane na surowo nie tylko wspaniale smakują, ale również są bardzo zdrowe. Ze względu na bogactwo błonnika i antyoksydantów chronią jelito grube przed chorobą nowotworową. Dodatkowo śliwki działają również przeciwmiażdżycowo, ponieważ hamują wchłanianie się cholesterolu. W Biedronce znajdziemy polskie śliwki w cenie 2,99 zł/kg. Będąc na zakupach warto również zwrócić uwagę na winogrona różowe w cenie 4,99 zł/kg oraz polskie ziemniaki w cenie 2,99 zł/5kg.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Koronawirus - zamknięte wszystkie bary i kawiarnie?

Biedronka cały czas wspiera także małych, lokalnych dostawców. W ramach najnowszej promocji „Czas na Polskie Marki” Biedronka oferuje aż 45 propozycji od regionalnych dostawców. Od czwartku 1 października w ofercie znajdą się m.in. musztarda kcyńska 190g powstająca w oparciu o proces technologiczny z 1929 r. (3,99 za słoik), ser pleśniowy kamiennogórski 165g (4,99 zł za op.), kiełbasa podhalańska krucha (2,99 zł za 100g), czy mleko pochodzące od najstarszej słowiańskiej rasy bydła – krowy polskiej czerwonej (3,99 zł za but. 1l). Piwosze uwielbiający unikatowe regionalne smaki będą mogli spróbować trunków takich jak Pivo Chmielove Manufaktura Piwna 500 ml (3,49 zł za but.), piwo Noteckie 330 ml (2,49 zł za but), piwo Janusz Moczywąs 500 ml (6,49 zł za but.) czy piwo chmielne Kur Zapiał 500 ml (4,99 zł za but.).

Otwarcie kawiarni społecznej w Korbielowie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze