Wiemy kto jest mężem Tadli

i

Autor: Instagram Wiemy kto jest mężem Tadli

Wiemy kim jest mąż Beaty Tadli. Pracuje w znanej spółce. Ale zarabia!

2021-03-17 3:00

Znana dziennikarka Beata Tadla (45 l.) niedawno wyszła za mąż. – Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać – mówiła "Super Expressowi" zaraz po zaręczynach. Nam udało się ustalić, kim jest mąż Beaty Tadli. Oj, wielu będzie bardzo zaskoczonych informacją o tym, gdzie pracuje ukochany Beaty Tadli i ile zarabia.

To był nietypowy ślub. I to nie tylko z powodu panującej pandemii koronawirusa i obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Znana dziennikarka o swoim ślubie poinformowała świat dopiero po powiedzeniu "TAK" dzieląc się z fanami wzruszającymi zdjęciami z uroczystości. Beata Tadla miała na sobie zjawiskową, białą suknię z długim rękawem, a jej mąż elegancki ciemnogranatowy garnitur. Para wzięła jedynie ślub cywilny. A po wyjściu z urzędu czekał na nią szpaler z róż wykonany przez gości. Na zdjęciach opublikowanych przez Beatę Tadlę w mediach społecznościowych towarzyszył jej przystojny młody człowiek o imieniu Michał. Kim jest nowy mąż Beaty Tadli? W przeciwieństwie do byłych partnerów Beaty Tadli nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem, czy show-biznesem. Jest za to znany w świecie biznesu.

CZYTAJ TAKŻE: Tak mieszka Edyta Górniak. Wygląd domu może was zaskoczyć

Kim jest mąż Beaty Tadli? To człowiek niezwykle ceniony w biznesie - Michał Cebula, wiceprezes zarządu ds. pracowniczych w znanej spółce skarbu państwa Enea Operator. Jak można przeczytać w oficjalnym biogramie zamieszczonym na stronie spółki Enea Operator - mąż Beaty Tadli jest magistrem ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Ponadto ukończył studia licencjackie o kierunku germanistyka - asystent językowy oraz studia podyplomowe o kierunku Menadżer Sportu. Pracował między innymi w Starostwie Powiatowym w Wałczu oraz Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego na stanowisku zastępcy dyrektora wydziału Edukacji i Sportu. Od 2017 r. jest związany z energetyką. Karierę zawodową w Enei Operator rozpoczął na stanowisku doradcy Zarządu spółki, a następnie do grudnia 2018 r. dyrektora Departamentu Logistyki i Zakupów. Od stycznia 2019 r. pełnił funkcję doradcy Zarządu w obszarze logistyki.

Ile zarabia mąż Beaty Tadli?

Informacje o zarobkach członków zarządów spółek z udziałem Skarbu Państwa należą do tak zwanych informacji publicznych, co potwierdziły wyroki Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i Naczelnego Sądu Administracyjnego. Zadaliśmy więc pytanie o poziom zarobków członków zarządu spółki Enea Operator. I takiej odpowiedzi udzieliła nam Beata Tabaka, rzecznik prasowy spółki Enea Operator.

"Informuję, że zgodnie z uchwałami NZW Enea Operator Sp. z o.o.:

wynagrodzenie stałe Członków Zarządu zostało ustalone w przedziale kwotowym mieszczącym się od 7 do 15-krotności podstawy wymiaru, o którym mowa w ustawie z dnia 9 czerwca 2016 roku o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami z uwzględnieniem obowiązujących, szczegółowych przepisów prawa kształtujących jej wysokość;

 wynagrodzenie zmienne Członków Zarządu uzależnione jest od poziomu realizacji Celów Zarządczych i nie może przekroczyć 50% rocznego wynagrodzenia stałego;

Na pozór to enigmatyczne pismo nie daje nam odpowiedzi na pytanie, ile naprawdę zarabia mąż Beaty Tadli. Ale wystarczy zajrzeć do wspomnianej przez panią rzecznik ustawy i danych GUS, by zbliżyć się do odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. Wspomniana powyżej "podstawa wymiaru" to nic innego, jak przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw bez wypłaty nagród z zysku. Zgodnie z obwieszczeniem prezesa GUS, wyniosło on w 2019 roku 5167,98 zł. A to oznacza, że nowy mąż Beaty Tadli zasiadając w zarządzie spółki Enea Operator zarabia miesięcznie w formie wynagrodzenia podstawowego od 36175 zł do nawet 77500 zł. Do tego dochodzi wynagrodzenie zmienne w maksymalnej wysokości do 465000 zł rocznie. Trzeba przyznać, że to całkiem ładna suma. Roczne zarobki członka zarządu Enea Operator mogą sięgać, zgodnie z uchwałą WZA, nawet 1 mln 365 tys. zł.

Wielka miłość Beaty Tadli

Beata Tadla do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Znana dziennikarka dwukrotnie przeżywała ból rozwodu. Jej pierwszym mężem był sierżant Wojska Polskiego, którego poślubiła mając nie spełna20 lat. W 2001 wyszła za mąż za dziennikarza Radosława Kietlińskiego. W ostatnich latach szukała szczęścia m.in. u boku popularnego prezentera pogody Jarosława Kreta, a następnie przedsiębiorcy o imieniu Rafał. Niestety, ani jeden, ani drugi związek nie przetrwał próby czasu. Trzymamy kciuki, żeby małżeństwo z Michałem dało znanej dziennikarce miłość i spełnienie.

CZYTAJ: „Rolnicy. Podlasie” Ujawniamy, ile się tam zarabia

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze