Wiz Air płaci za wczasy. Darmowe bilety i hotel. Co trzeba zrobić?

i

Autor: shutterstock Wiz Air płaci za wczasy. Darmowe bilety i hotel. Co trzeba zrobić?

Bilet lotniczy za darmo

WizzAir zaskoczył podróżnych. Aż 100 tys. darmowych biletów lotniczych

2022-08-17 15:00

WizzAir startuje z kolejną edycją darmowych biletów na przeloty po całej Europie. Każdy zainteresowany otrzymaniem darmowego biletu musi jednak znać kilka zasad. Jakie one są i kto może ubiegać o bilet lotniczy za darmo?

WizzAir rozdaje bilety lotnicze za darmo

Jak przekazał dyrektor generalny József Váradi, firma WizzAir wciąż chce wspierać Ukrainę i właśnie z tego powodu po raz drugi zamierza wręczyć Ukraińcom darmowe bilet lotnicze. - WizzAir jest jedną z najważniejszych linii lotniczy w Ukrainie i firma dokłada wszelkich starań, aby wesprzeć kraj oraz złagodzić problemy obywateli w trudnych czasach - oświadczył dyrektor. 

Firma przygotowała aż 100 tys. darmowych biletów, które będą dostępne w dniach od 15 września do 8 grudnia br.

Tańczące z promocjami 11.08.22

Darmowe bilety lotnicze dla Ukraińców. Jakie są zasady?

Darmowe bilety na samolot można rezerwować już od 11 sierpnia. Aby dokonać rezerwacji potrzebne będzie podanie numeru ukraińskiego paszportu, a przy odprawie na lotnisku dodatkowo należy pokazać niezbędną wizę oraz dokumenty podróży. 

Oprócz tego przy rezerwacji należy podać dane karty kredytowej lub debetowej, jednak nie zostanie pobrana żadna opłata. Jest do konieczny wymóg. Rezerwacji biletu można dokonać za pośrednictwem strony internetowej: https://wizzair.com/#/rescue. 

W kwestii przewożenia bagaży każdemu przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego, którego wymiar nie może przekroczyć 40 x 30 x 20 cm. Jeśli podróżny chce zabrać ze sobą dodatkowe bagaże, musi wtedy za nie zapłacić. 

Sonda
Czy leciałaś/eś kiedykolwiek samolotem?
Najnowsze