Złote Laury "Super Biznesu" rozdane po raz ósmy! [ZDJĘCIA]

2021-10-21 22:32
Złoty Laur Super Biznesu 2021
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS

Po raz ósmy przyznaliśmy statuetki Złotych Laurów "Super Biznesu". Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Paweł Borys, prezes PFR czy tenisistka Iga Świątek. Wyjątkowo w tym roku przyznaliśmy też nagrodę specjalną - firma 30-lecia. Uroczystość uświetnił niepowtarzalny koncert zespołu Sound&Grace. Gratulujemy wszystkim laureatom!

Złote Laury "Super Biznesu" rozdane!

W tym roku, po pandemicznej przerwie z 2020 r., kiedy to gala odbywała się w formie wirtualnej, powróciliśmy do tradycyjnej formy - uroczystej gali w Hotelu Bellotto w Warszawie. W tym roku przyznaliśmy 8 nagród, w tym w kategorii specjalnej "Firma 30-lecia", co ma związek z 30-leciem "Super Expressu", które obchodzimy w tym roku. Listę wszystkich nagrodzonych można sprawdzić TUTAJ.

ZOBACZ: Minister ujawnia: większość emerytów nie zapłaci podatku

Złoty Laur Super Biznesu to prestiżowa nagroda przyznawana osobom, instytucjom i przedsiębiorstwom za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce. Została ona stworzona w 2014 roku z okazji 25-lecia wolności gospodarczej Polski i 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Partnerem Strategicznym Gali było Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, a Partnerami Gali byli Agencja Rozwoju Przemysłu i Grupa Lotos.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze