Ubrania

i

Autor: Getty Images

Znana piosenkarka wyprzedaje ubrania. Jak sobie radzi gwiazda, będąc ponad pół roku na bezrobociu?

2021-01-22 13:51

Koronawirus zahamował całą branżę eventową. Bez skrupułów uderza w kulturę. Zakaz gromadzenia się sprawia, że od niemal roku nie ma koncertów, na których zarabiano krocie. Gwiazdy estrady zmagają się z wielomiesięcznym bezrobociem. Niektóre nie czekają z założonymi rękoma, tylko robią wszystko, by poprawić swoją sytuację finansową.

Pandemia koronawirusa trwa już ponad rok. W Polsce mierzymy się z nią niemal rok. Rozwój pandemii miał hamować lockdown: zamknięcie niektórych branż, zakaz gromadzenia się itd. Po uszach mocno dostaje branża eventowa i kultura. Od miesięcy nie odbywają się żadne koncerty. Dla artystów estradowych to ogromny cios. Brak koncertów wiąże się z brakiem większych dochodów. Artyści stają na rzęsach, by dorobić. W jednym z wywiadów o swojej sytuacji opowiedziała piosenkarka Katarzyna Cerekwicka. "Jestem na bezrobociu, ponieważ chcę pracować, a nie mogę. To jest bardzo ciężkie dla osoby, która szczególnie przez ostatnie trzy lata żyła w takim pędzie: koncertowym, twórczym, bardzo intensywnym. Teraz tak naprawdę nie mam po co się budzić rano" - wyznała artystka. 

Gwiazda przyznała również, że wyprzedała już pół garderoby. - Zanim zagram koncert, te ubrania wyjdą już z mody - wszystko wyprzedałam - zażartowała. Czyżby to był tylko żart? To może być dobry sposób na podreperowanie domowego budżetu. 

Kto zmienił pracę w 2020. Popularne branże

Katarzyna Cerekwicka

i

Autor: AKPA
Lublin: Maszyna zamieniająca drobniaki na grube
Sonda
Czy galerie handlowe powinny zostać otwarte 1 lutego?

Katarzyna Cerekwicka to gwiazda muzyki pop, soul, jazz. Ostatnio wystąpiła w koncercie kolęd emitowanym w telewizji. Jej hitem jest piosenka "Na kolana". Ma na swoim koncie grę w filmach i wystąpienia w telewizyjnych show.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze