SuperBiz wiadomości Bilety na mecz reprezentacji Polski do wygrania w Biedronce [SZCZEGÓŁY KONKURSU]

Bilety na mecz reprezentacji Polski do wygrania w Biedronce [SZCZEGÓŁY KONKURSU]

28.07.2017, godz. 14:33
Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik
foto: EAST NEWS

Bilety na mecz reprezentacji Polski, koszulki z autografami piłkarzy i maskotki bielików – to nagrody w nowym konkursie Biedronki, który rusza od poniedziałku 31 lipca. Sprawdź, co zrobić, żeby je wygrać.

Od poniedziałku 31 lipca w sklepach sieci Biedronka pojawi się nowa marka Kayet, która obejmuje podstawowe przybory szkolne z postaciami filmowymi oraz znanymi sportowcami. Są oto m.in.: długopisy, pióra, kolorowe kredki i pisaki, zakładki do książek, a także dekoracyjne dziurkacze z fantazyjnymi wzorami, brokatowe kleje oraz zestawy malarskie i rysunkowe.

Sprawdź także: Promocja w Biedronce: Program 149+. Jak skorzystać?

W ofercie szkolnej znalazły się też przybory do prac kreatywnych, takie jak: glina rzeźbiarska, masa papierowa do modelowania, kolorowe podkładki z filcu i fizeliny czy papier z brokatem. Dostępne będą również farby plakatowe do malowania palcami, długopisy i mazaki w owocowych zapachach. Na półkach Biedronki znajdą się również tornistry i plecaki, dostępne w różnych przedziałach cenowych.

Konkurs z nagrodami
W ofercie Biedronki pojawi się także kolekcja przyborów szkolnych z logo PZPN-u. Klienci, którzy zdecydują się na ich zakup, mogą wziąć udział w konkursie „Dzień z reprezentacją Polski lub ulubionym zawodnikiem", w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na mecz Polski z Czarnogórą, który odbędzie się 8 października 2017 r. na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, a także dwie koszulki z autografami reprezentacji Polski oraz 10 maskotek bielików.

Czytaj też: EURO 2016. Ile jest warta reprezentacja Polski? [INFOGRAFIKA]

Aby zdobyć jedną z naród należy w formie wiersza lub rysunku przedstawić wymarzony dzień z reprezentacją lub ulubionym piłkarzem. Prace wraz z kopią dowodu zakupu produktów należy przesłać do 7 września 2017 r., na adres: socjalmedia@pzpn.pl. Szczegóły oraz regulamin konkursu będą dostępne od 31 lipca 2017 r. m.in. na stronie internetowej sieci Biedronka: www.biedronka.pl.

Źródło: Biedronka

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: