SuperBiz wiadomości Chcesz słuchać muzyki z legalnego źródła? Teraz możesz robić to taniej!

Chcesz słuchać muzyki z legalnego źródła? Teraz możesz robić to taniej!

24.05.2016, godz. 14:00
Sprzedaż plików z muzyką
Sprzedaż plików z muzyką foto: SHUTTERSTOCK

Spotify to bardzo popularna aplikacja na smartfon, która umożliwia całkowicie legalny dostęp do ok. 30 mln utworów muzycznych. Można z niej korzystać za darmo, ale już kiedy chcemy słuchać konkretnego utworu, a nie pełnej, przygotowanej przez serwis playlisty, musimy zapłacić. Teraz Spotify przygotowało wyjątkowo korzystną ofertę, którą mogą zainteresować się audiofile.

Korzystanie ze Spotify jest bardzo proste. Wystarczy ściągnąć aplikację na swój telefon, założyć konto i już można cieszyć się dostępem do utworów. Warto podkreślić, że nawet jeśli nic za to nie płacimy, to jest jeden haczyk. Za darmo możemy słuchać tylko pełnych playlist utworów, nie mamy możliwości wyboru konkretnego kawałka. W dodatku za darmo usługa jest dostępna jedynie online, a między piosenkami możemy usłyszeć reklamy.

ZOBACZ TEŻ: Polskie filmy legalnie i za darmo w internecie. Gdzie ich szukać?

Aby cieszyć się dostępem do bazy muzycznej aplikacji bez żadnych ograniczeń, musimy wykupić tzw. pakiet Premium. Spotify ogłosiło, że będzie to kosztowało tylko 29,99 zł miesięcznie, a z usługi będzie mogła korzystać w ramach tej opłaty cała rodzina (nawet sześć osób). Nowe osoby do swojej płatności można dodać od kolejnego miesiąca rozliczeniowego, innego dla każdego użytkownika Spotify.

Źródło: spidersweb.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: