SuperBiz wiadomości Dzień Dziecka: PKP Intercity przewiezie dzieci za darmo

Dzień Dziecka: PKP Intercity przewiezie dzieci za darmo

01.06.2016, godz. 09:48
Bezpłatne podróże z PKP Intercity na Dzień Dziecka
PKP Intercity zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się na Dworcu Głównym w Bielsku-Białej w sobotę, 28 maja od godz. 11.00 do 16.00 foto: Materiały prasowe

Z okazji Dnia Dziecka wszyscy, którzy nie ukończyli 16 roku życia, będą mogli się przejechać za darmo z PKP Intercity. Opiekunów małoletnich też czeka niespodzianka – specjalne rabaty, dzięki którym będą mogli wybrać się w podróż, ze swoimi podopiecznymi.

Specjalna oferta „Dzień Dziecka z PKP Intercity" obowiązuje w klasie 1. i 2. dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK). Wystarczy pobrać bezpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć przy sobie dokument stwierdzający wiek dziecka. Dodatkowy bilet na pociągi EIP można otrzymać jedynie w kasach biletowych, przed rozpoczęciem podróży. Opiekunowie małych podróżnych mogą liczyć na 30 procentowy rabat. Z oferty mogą korzystać grupy od dwóch do pięciu osób.

Sprawdź również: Nowa promocja PKP. Bilet na ŚDM w Krakowie

To nie koniec atrakcji. W sobotę, 30 maja od godz. 11.00 do 16.00 na dworcu Warszawa Wschodnia można zobaczyć „kolej od kuchni". Mali pasjonaci kolei będą mogli wejść do kabiny nowej lokomotywy Gama, zajrzeć w zakamarki Pendolino, porozmawiać z maszynistą, a także wziąć udział w konkursach o tematyce klejowej.

 

Źródło: www.intercity.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: