SuperBiz wiadomości Kartę „Moja Biedronka” ma już 5 mln klientów. Nie przegap końca akcji!

Kartę „Moja Biedronka” ma już 5 mln klientów. Nie przegap końca akcji!

13.03.2017, godz. 17:02
Sklep Biedronka
foto: Materiały prasowe

Chcesz wyjechać do Afryki? Zbierz 10 punktów w ramach akcji „Moja Biedronka" i weź udział w losowaniu. Na zwycięzców czekają ciekawe wycieczki, ale na zgromadzenie punktów uprawniających do udziału w konkusie został już tylko jeden tydzień! Akcja dobiega końca 19 marca.

Kartę „Moja Biedronka" można odebrać w sklepie. Osoby, które dołączą do programu, zbierają punkty za zakupy. Za każde wydane 40 zł klient otrzymuje jeden punkt. Ci kupujący, którzy zgromadzą min. 10 punktów, są uprawnieni do wzięcia udziału w losowaniu cennych nagród, m.in. wycieczki do zoo w Afryce.

Zobacz także: Biedronka będzie sprzedawać homary!

Popularność karty „Moja Biedronka" wzrosła w wyniku akcji „Gang Świeżaków". W ramach promocji klienci Biedronki otrzymywali naklejki, które mogli wymieniać na pluszowe maskotki. Na nieco innej zasadzie działa program lojalnościowy „Moja Biedronka". Osoby, które zbiorą 10 punktów, będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami. Na zwycięzców czekają zestawy fotograficzne i rodzinne wycieczki do ogrodów zoologicznych, m.in. do trzy wycieczki do RPA, 40 wycieczek do Berlina oraz 60 wycieczek do Warszawy lub Wrocławia.

Oprac. na podst. next.gazeta.pl, moja.biedronka.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: