SuperBiz wiadomości Najlepiej zarabiające modelki na świecie. Gisele Bundchen ponownie najbogatsza [ZDJĘCIA]

Najlepiej zarabiające modelki na świecie. Gisele Bundchen ponownie najbogatsza [ZDJĘCIA]

05.10.2015, godz. 14:36
Irina Shayk
Irina Shayk foto: EAST NEWS

Piękne, bogate i śnią o nich mężczyźni na całym świecie. Kto? Najlepsze modelki świata. Amerykański magazyn "Forbes" zrobił zestawienia tych o najwyższych zarobkach. Po raz kolejny na pierwszy miejscu znalazła się Gisele Bundchen. Brazylijska piękność zdeklasowała w tym zestawieniu rywalki, bowiem zgromadziła w ciągu roku majątek warty 44 mln dolarów.

W rankingu "Forbesa" uwzględniono zarobki od czerwca 2014 roku do czerwca bieżącego roku. Podobnie jak wcześniej bezkonkurencyjna okazała się Brazylijka Gisele Bundchen. Jej zarobki w tym okresie wyniosły 44 mln zł, czyli prawie pięciokrotnie więcej niż Adriany Limy oraz Cary Delevingne, które zarobiły w ciągu ostatnich 12 miesięcy ok. 9 mln dol.

Sprawdź również: Znane, piękne i bogate. Zobacz sławne Polki w rankingu "Wprost" [ZDJĘCIA]

Na ostatnim miejscu podium uplasowała się Doutzen Kroes, jej zarobki wyniosły 7,5 mln dol. Natomiast zaraz za nią z rocznym wynagrodzeniem o pół miliona dolarów mniejszym jest Natalia Vodianova. W całym zestawieniu znajdują się jeszcze takie znane modelki jak m.in. Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, Kate Moss czy Kate Upton. W drugiej dziesiątce na 18. miejscu jest również przedstawicielka Polski - Ania Rubik, który zarobiła w ostatnim roku 3,5 mln dol.

 

Źródło: e-gospodarka.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: