SuperBiz wiadomości Nowa linia Wizz Air. W maju polecisz z Wrocławia do Reykjavíku

Nowa linia Wizz Air. W maju polecisz z Wrocławia do Reykjavíku

14.02.2017, godz. 13:44
Z Wizz Airem polecisz z Wrocławia do Reykjavíku
foto: SHUTTERSTOCK

Wizz Air zapowiedział, że uruchomi nowe połączenie lotnicze na trasie Wrocław – Reykjavík. Pierwsze loty odbędą się jeszcze w maju.

Nowe kursy między Polską a Islandią będą realizowane dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. Pierwszy samolot na tej trasie wystartuje 31 maja. Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 129 złotych.

Zobacz także: Tanie loty na Sardynię. Nowa trasa Ryanair

– Po niedawnym ogłoszeniu połączenia do Lwowa, z ogromną radością ogłaszamy kolejną atrakcyjną trasę we wrocławskiej siatce połączeń. Reykjavík to doskonałe miejsce na spędzenie aktywnego i jednocześnie relaksującego czasu w pięknej scenerii islandzkich krajobrazów – powiedział Gabor Vasarhelyi, menedżer ds. komunikacji w Wizz Air.

Przeczytaj również: Polujesz na tanie bilety lotnicze? Uważaj, żeby nie popełnić tych błędów

W 2016 r. z usług linii Wizz Air skorzystało 367 tys. pasażerów lądujących lub wylatujących z lotniska we Wrocławiu. Łącznie węgierski przewoźnik obsługuje 10 międzynarodowych tras ze stolicy Dolnego Śląska; polecimy z nim do siedmiu różnych krajów. Natomiast loty z Wizz Airem na Islandię dotychczas były dostępne w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

Oprac. na podst. biznes.onet.pl, fly4free.pl

tagi: ceny wizz air
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: