SuperBiz wiadomości Nowa promocja 2+2 gratis w Rossmannie. Poznaj szczegóły

Nowa promocja 2+2 gratis w Rossmannie. Poznaj szczegóły

10.07.2017, godz. 11:14
Rossmann
Rossmann foto: Rossmann

W popularnej sieci drogerii ruszyła kolejna promocja 2+1 gratis dla wszystkich klientów oraz 2+2 gratis dla członków Klubu Rossmann. Sprawdź, co możesz kupić taniej w ramach akcji „Zaprzyjaźnij się z latem".

Nową akcją objęte zostały produkty, które pozwolą bezpiecznie cieszyć się słońcem czy ochronią przed komarami, czyli m.in. kosmetyki do opalania (np. kremy czy olejki z filtrem, przyspieszacze), kosmetyki po opalaniu, kosmetyczki i środki odstraszające owady (tzw. repelenty). Będzie to promocja 2+1 gratis. Każdy klient, który weźmie do kasy trzy różne produkty z powyższej kategorii, np. jeden olejek do opalania, jedną kosmetyczkę i jeden aerozol na komary, najtańszy z nich otrzyma gratis.

Sprawdź także: -49 proc. na kosmetyki w Rossmannie. Jak zdążyć przed innymi?

Osoby, które należą do Klubu Rossmann mogą liczyć na dwa razy większe korzyści. Zamiast jednego produktu, otrzymają w prezencie dwa. Dla nich będzie to więc promocja 2+2 gratis. Każdy klubowicz, który weźmie do kasy cztery różne produkty z wymienionych wcześniej kategorii, zapłaci tylko za dwa, a dwa dostanie za darmo.
Jak informuje na swojej stronie internetowej Rossmann, z rabatu 2+2 można skorzystać tylko jeden raz. Potem członkowie Klubu Rossmann mogą korzystać jedynie z ogólnej promocji 2+1 gratis dla wszystkich.

Czytaj też: Promocja Rossmann 2+2. Co kupisz taniej?

Przypomnimy, że aby przystąpić do Klubu Rossmann i cieszyć się większą liczbą gratisów, należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację sieci i zarejestrować się. Operacja nie powinna trwać dłużej niż kilka minut. Aplikacja jest dostępna na systemy operacyjne iOS, Android i Windows Phone.
Promocja „Zaprzyjaźnij się z latem" obowiązuje w dn. 10 – 19 lipca 2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Można z niej skorzystać również przy zakupach w drogerii internetowej. Aby wziąć udział w akcji 2+2 dla Klubowiczów, należy złożyć zamówienie poprzez aplikację mobilną lub logując się do swojego konta klubowego na stronie internetowej rossmann.pl.

Źródło: rossmann.pl, Superbiz.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: